Zmierzą się tancerze i beatboxerzy - zapraszają do kibicowania

Turniej poprowadzi Blady Kris (fot. mat. organizatora)
Tczew - Zmierzą się tancerze i beatboxerzy - zapraszają do kibicowania
Flow Battle w 2011 roku doczekała się swojej kontynuacji. Druga edycja przybrała rozszerzoną formułę - w tym roku w budynku CKiS w Tczewie w "bitwie na flow" wezmą udział tancerze i beatboxerzy. Wszystko to już w najbliższą sobotę (11.06).

W kategorii tańca w bitwach 2vs2 skonfrontują się tancerze poppingu oraz bboyingu (breakdance). O "laur" powalczą także twórcy wokalnych muzyczno - dźwiękowych show, czyli beatboxerzy, a imprezę zakończą koncerty artystów hip - hopowych - Musi (Tczew) oraz Chemol-Kolin (Trójmiasto). Organizatorzy zapraszają również na Afterparty w rytmach funku, disco i oldschool rapu, które odbędzie się w Klubie Protokultura.

Zmagania taneczne będą sędziować jedni z najlepszych w Polsce tancerzy wymienionych stylów m.in.: Bboy Bartazz (Kings of Warsaw), Temps (Funky Masons), Lipskee (NBDS) oraz Bbboy Stachu (The Presidentz). Beatboxowe jury to dwóch świetnych beatboxerów z Warszawy: Blady Kris oraz Belu. Turniej poprowadzą Emote i Blady Kris. Za muzykę odpowiada DJ Horba.

Na drugą edycję zapraszamy 11 czerwca do siedziby CKiS w Tczewie (Tczew ul. Wyszyńskiego 10). Wstęp dla widzów - 5 zł. Taneczno-muzycznej rywalizacji można przyglądać się od godz. 12.00 do 20.00.

Drukuj
Prześlij dalej