Wyjazd do Torunia - Kociewie poszukuje wolontariuszy!

Po Gdańsku przyszedł czas na Toruń (fot. LOT Kociewie)
Tczew - Wyjazd do Torunia - Kociewie poszukuje wolontariuszy!
Nie masz pomysłu na sobotę 7 maja? Nie chcesz siedzieć w domu? Chcesz być w jednym z najważniejszych miejsc turystycznych Polski, podczas interesującego wydarzenia? Oto okazja dla Ciebie! Jesteś osobą pełnoletnią, towarzyską i pełną nie tylko turystycznej aktywności? Dołącz do Kociewia!

Zapraszamy na wyjazd z biurem LOT KOCIEWIE na inaugurację sezonu turystycznego na Rynku Nowomiejskim w Toruniu. Możesz być w samym centrum wydarzeń wspólnie z całym Regionem i jego Lokalną Organizacją Turystyczną KOCIEWIE.

- Zostań wyjątkowym wolontariuszem Kociewia! LOT KOCIEWIE nie ustaje w nowych, skutecznych, ale i efektownych próbach integracji Naszego Regionu oraz kreacji obecności Naszej Małej Ojczyzny na turystycznej mapie nie tylko Polski. LOT KOCIEWIE czeka na Twoje zgłoszenie! - zachęcają organizatorzy wyjazdu - Dwa lata temu byliśmy w Gdańsku na Jarmarku Dominikańskim i jego "Unikatach z Kociewia". Teraz jedziemy poza południowy kraniec Naszego Regionu. Czekamy na jak najszybszy kontakt z naszym biurem, podczas którego określimy szczegółowe zasady naszych wspólnych działań w sobotę 7 maja w Toruniu.

Ostateczny termin zgłoszeń to środa, 4. maja, godz. 15.00. Wszystkich szczegółowych informacji udziela:

Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE
Kociewski Ośrodek Informacji Turystycznej
ul. 30 Stycznia 4
83-110 Tczew
tel. 058 531 37 41
info@kociewie.eu
www.lot.kociewie.eu
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • -1

  anzi_gość

  27.04.2011, 21:00

  nie pojadę

  Toruń od wielu lat kojarzy mi się z pewnym Ojcem Dyrektorem

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx6.xx8 
 • tczewiak_gość

  27.04.2011, 22:24

  Torun

  masz racje poprzedniku z daleka od pewnych osob z Torunia

  Odpowiedz
  IP: 84.186.xx8.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia