Interweniowali przy 40 pożarach

straż (fot. tcz.pl)
Tczew - Interweniowali przy 40 pożarach
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 18. do 24. kwietnia zanotowano łącznie 51 zdarzeń, z czego 40 stanowią pożary, zaś 11 miejscowe zagrożenia.

20.04.2011r, Czarlin gm. Tczew - pożar w mieszkaniu

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano wydobywający się dym z okien mieszkania. W momencie przybycia zastępów ratowniczo gaśniczych na miejsce zdarzenia pożarem objęte była kuchnia oraz łazienka. W wyniku podjętych działań nie dopuszczono do rozprzestrzenienia się pożaru na pozostałą część mieszkania oraz strych. W działaniach udział brał jeden zastęp z OSP Gniszewo i 3 z JRG

22.04.2011r, Pieniążkowo, gm. Gniew - wypadek

Po przybyciu na miejsce zastano samochód osobowy, który w wyniku uderzenia w drzewo, wpadł na teren przydrożnej posesji. W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosły trzy osoby. W działaniach brały udział jeden zastęp z OSP Kolonia Ostrowicka i trzy z JRG.

22.04.2011r, Tczew - pożar w mieszkaniu

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano pożar wyposażenia jednego z pokoi. W momencie przybycia zastępów ratowniczo-gaśniczych na miejsce zdarzenia próbę ugaszenia pożaru podejmował lokator mieszkania. W wyniku podjętych działań nie dopuszczono do rozprzestrzenienia się pożaru na pozostałą część mieszkania. W działaniach udział brały cztery zastępy z JRG.
Drukuj
Prześlij dalej