tczew - tcz.pl logo
user_ico
Nie jesteś zalogowany!
Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie
Dziś jest sobota, 3 grudnia 2016r, godz. 18:40
Imieniny:
Wiadomości: Aktualności
Więcej : Wiadomości  |  Co będzie  |  Sport  |  Telewizja  |  pogoda - tczewPogoda

"Pomorski Dzień Przedsiębiorczości - IDG" - okazja dla myślących o własnym biznesie

Opublikowano: wtorek, 05.04.2011, 00:01. Ilość komentarzy: 1

Zmień rozmiar tekstu: A A A

Tczewski Powiatowy Urząd Pracy wspólnie z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Gdańsku organizuje "Pomorski Dzień Przedsiębiorczości - IDG". W ramach przedsięwzięcia z fachowych porad będą mogli skorzystać wszyscy, którzy myślą o założeniu działalności gospodarczej.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 14 kwietnia, pomiędzy godz. od. 10.00 a 14.00 w Centrum Wystawienniczo - Regionalnym Dolnej Wisły w Tczewie przy ul. 30-go Stycznia 4

- Zapraszamy wszystkie osoby zamierzające rozpocząć indywidualną działalność gospodarczą oraz przedsiębiorców zainteresowanych pozyskaniem środków na rozwój firmy. Spotkanie ma charakter dnia otwartego, którego celem jest przekazanie rzetelnych i niezbędnych informacji związanych z uruchamianiem działalności gospodarczej, przedstawienie możliwości uzyskania wsparcia finansowego oraz informacji w zakresie pozyskiwania środków finansowych na rozwój istniejących przedsiębiorstw. - zachęca Elżbieta Płóciennik, zachęca dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Tczewie.

W trakcie Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości będą funkcjonowały stanowiska informacyjno-doradcze instytucji uczestniczących w procesie zakładania działalności gospodarczej, jak również innych podmiotów wspomagających przedsiębiorczość, przy których osoby zainteresowane będą mogły uzyskać szczegółowe informacje. Zaplanowane są również pokazy multimedialne tematycznie związane z przedsięwzięciem oraz prezentacje osiągnięć przez osoby prowadzące działalność gospodarczą uruchomioną przy pomocy urzędu pracy. Dodatkowo doradcy zawodowi będą prowadzili rozmowy i badali predyspozycje osób zainteresowanych pod kątem prowadzenia działalności gospodarczej.
drukuj
Artykuł przeczytano 2199 razy ( i )
prześlij dalej
    Wróć do: Aktualności
dodaj do ulubionych   
Czytaj w Tcz.pl:
Tczew - Promocja publikacji Ksiądz Janusz St. Pasierb - Twórca w przestrzeni kultury
Więcej w dziale "Aktualności":
 
Opinie i komentarze (1)   Zmień kolejność
 
user_ico_Piękny Marian
0
Taaaa... ~ Piękny Marian
Uż. zarejestrowany
Data: 05.04.2011, 19:52
Pracy nie ma, a statystyka musi maleć. W Starogardzie Gdańskim już jest 13,5% bezrobotnych, u nas może więcej. PUP nie radzi też sobie w pośrednictwie pracy, a wykazać się trzeba. Ktoś jednak zapomina, że ciężko jest budować nowy biznes od podstaw, gdy te istniejące dookoła ledwo zipią. Kto rozpoczął w latach 90tych i rozwinął interes, to może jakoś przędzie, ale te młodsze firmy? Tak w ogóle to brak pracy wynika właśnie ze słabej kondycji przedsiębiorstw. Bez reform rządowych tu się nic nie zmieni. No i czas skończyć z gospodarką planowaną, czyli socjalizmem w wersji UE.
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym - tutaj.
Dodaj nowy komentarz:

Uwaga!
Wszystkie komentarze niezwiązane w żaden sposób z artykułem w tym dziale, a także komentarze zawierające treści wulgarne lub obraźliwe nie zostaną dodane.


Imię, login, pseudonim, nick (max 30 znaków):
 _gość

Temat komentarza (max 50 znaków):

*Treść komentarza (znaczniki HTML wyłączone):
 
znajdź w tym dziale
znajdź w tym dziale
 
ranking i gorący temat
ranking i gorący temat
O tym się mówi: 
 
 
 
 
kalendarz wydarzeń
Grudzień 2016
  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Cz
  • Pt
  •  Sb
Zobacz cały kalendarz imprez i wydarzeń
Organizujesz wydarzenie kulturalne,
muzyczne, sportowe lub inne?

 

Copyright © 2001-2016 Tczew - TCZ.PL Sp. z o.o. Internetowy Serwis Informacyjny Miasta
Kontakt: kontakt@redakcja.tcz.pl. Adres: ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew