Tczew - Jaki Tczew za 10 lat? Dowiedz się na Sejmiku Młodzieży

Jaki Tczew za 10 lat? Dowiedz się na Sejmiku Młodzieży

Interesujesz się sprawami Tczewa? Chcesz mieć wpływ na przyszłość miasta? Masz ciekawe pomysły, które chciałbyś przedyskutować z innymi? Weź udział w Sejmiku Młodzieżowym, który 22. listopada odbędzie się w naszym mieście.

Organizatorzy przedsięwzięcia zapraszają młodych ludzi z całego Tczewa do udziału w adresowanym do nich sejmiku, który odbędzie się już 22. listopada (wtorek) w sali konferencyjnej Fabryki Sztuk (Centrum Wystawienniczo-Regionalne Dolnej Wisły w Tczewie). Rozpoczęcie o godz. 17.00.

- Podczas sejmiku dowiesz się m.in. po co tworzone są dokumenty planistyczne oraz jaka jest ich praktyczna przydatność. Będziesz mógł zabrać głos w dyskusji oraz zadawać pytania podczas spotkań przy stolikach w tematach zagospodarowanie przestrzeni miejskiej pod kątem spędzania wolnego czasu młodych ludzi, zrównoważony transport, "Tczew dla rowerów", poprawa wykorzystania istniejącej struktury do działań młodzieżowych, rozwój przedsiębiorczości, ochrona środowiska i edukacja ekologiczna, wspieranie inicjatyw młodzieżowych - wsparcie finansowe, doradztwo oraz działania kulturalne i sportowe - wyliczają organizatorzy.

Planowane spotkanie jest kolejnym działaniem w celu zaangażowania społeczności lokalnych i włączania ich we współdecydowanie o sprawach publicznych w ramach wspieranego przez Unię Europejską projektu "Decydujmy Razem", w którym bierze udział Gmina Miejska Tczew.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
Dodaj komentarz

 • +5

  echhh_gość

  14.11.2011, 08:40

  Proponuję

  Tczew miastem bez psich gówien...

  Odpowiedz
  IP: 77.115.xx6.xx3 
 • _gość

  14.11.2011, 11:03

  dokumenty planistyczne

  W I Z U A L I Z A C J E !!!!!!!!!!!

  Odpowiedz
  IP: 83.30.xx4.xx3 
 • +2

  ._gość

  14.11.2011, 13:03

  TAKI SAM

  Co się zmieni może więcej meneli

  Odpowiedz
  IP: 77.114.xx1.xx1 
 • jazzy_gość

  15.11.2011, 08:38

  Wiadukt.

  15.11.2021 r. Jak dowiedzieliśmy się w Starostwie Powiatowym oddanie do użytku nowego wiaduktu w ciągu ul. Wojska Polskiego nastąpi najpóźniej do 01.12.2021 r. "To już ostateczny i definitywny termin oddania nowego wiaduktu" - powiedziała pani z PZD. Tak jak przez ostatnie 12 lat prosimy Tczewian o odrobinę cierpliwosci. Oczywiście rozważymy nałozenie kar umownych na wykonawcę".

  Odpowiedz
  IP: 83.18.xx4.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.