tczew - tcz.pl logo
user_ico
Nie jesteś zalogowany!
Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie
Dziś jest poniedziałek, 24 października 2016r, godz. 02:06
Imieniny:
Wiadomości: Aktualności
Więcej : Wiadomości  |  Co będzie  |  Sport  |  Telewizja  |  pogoda - tczewPogoda

Powiatowa Gala Wolontariatu 2011 - zgłoś swojego kandydata

Opublikowano: poniedziałek, 14.11.2011, 00:01. Ilość komentarzy: 0

Zmień rozmiar tekstu: A A A

Tczew -


Lokalne Centrum Wolontariatu w Tczewie i Fundacja Pokolenia ogłaszają nabór do Powiatowej Gali Wolontariatu 2011. Kandydatów można zgłaszać do końca miesiąca, a listę zwycięzców poznamy podczas uroczystej gali, którą zaplanowano na 9. grudnia.

Konkurs skierowany jest do wolontariuszy, osób korzystających z ich pomocy, przedsiębiorstw, które realizują program wolontariatu pracowniczego, organizacji pozarządowych i instytucji publicznych współpracujących z wolontariuszami i wspierających ruch wolontarystyczny w powiecie.

- Powiatowa Gala Wolontariatu jest bardzo ważnym wydarzeniem, gdyż pokazuje jak ważną rolę pełni wolontariat, szczególnie w życiu młodych ludzi. Ponadto pozwoli docenić najaktywniejszych, nie tylko wolontariuszy, ale także organizacje, instytucje oraz przedsiębiorstwa wspomagające organizację inicjatyw społecznych i działające na rzecz dobra wspólnego.
W tym roku postanowiliśmy wyłonić następujące kategorie - Wolontariusz Roku, Grupa Wolontariuszy, Inicjatywa społeczna Roku, Organizacja przyjazna wolontariuszom, Firma przyjazna społeczności lokalnej oraz Animator roku
- tłumaczą organizatorzy gali.

Termin nadsyłania zgłoszeń kandydatów upływa 30. listopada. Decyduje data wpłynięcia zgłoszenia do Centrum Wolontariatu. Kandydatów do konkursu należy zgłaszać pocztą elektroniczną na adres e-mail: wolontariat@fundacjapokolenia.pl, pocztą tradycyjną lub osobiście pod adresem:
Lokalne Centrum Wolontariatu w Tczewie
Fundacja Pokolenia - biuro
ul. Kołłątaja 9
83-110 Tczew
tel. kom. 721 421 754

Zgłoszeń do konkursu dokonywać należy na załączonym formularzu. Dla każdej kandydatury proszę wypełnić jeden formularz. Formularze do pobrania ze strony www.fundacjapokolenia.pl . Nominowani do konkursu kandydaci swoją aktywność mogą wykonywać w dowolnym obszarze życia społecznego. Zgłoszeń do konkursu mogą dokonywać organizacje pozarządowe, grupy samopomocowe, instytucje państwowe, samorządowe, przedsiębiorstwa, osoby prywatne korzystające z pomocy wolontariuszy, a także zgłaszać mogą się sami wolontariusze. W przypadku zgłoszeń dokonywanych przez osoby prywatne lub samych wolontariuszy konieczne jest potwierdzenie faktu działalności wolontariusza przez organizację lub instytucję, która może o tym zaświadczyć. Ocenie nominowanych kandydatów podlegać będzie przede wszystkim: zaangażowanie; innowacyjność; skuteczność; partnerstwo w podejmowanych działaniach.

Do 7 grudnia 2011 Kapituła Konkursu wybierze laureatów konkursu. 9. grudnia w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie odbędzie się uroczysta Powiatowa Gala Wolontariatu, na której zaprezentowane będą kandydatury oraz laureaci konkursu.
drukuj
Artykuł przeczytano 1791 razy ( i )
prześlij dalej
    Wróć do: Aktualności
dodaj do ulubionych   
Czytaj w Tcz.pl:
Tczew - Skrzyżowanie ul. Saperskiej i Jedności Narodu
Więcej w dziale "Aktualności":
 
Opinie i komentarze (0)   Zmień kolejność
kikit logo kikit logo  
 
Brak komentarzy
Do tej pory nikt nie skomentował artykułu w tym dziale. Bądź pierwszy i napisz teraz komentarz...
Dodaj nowy komentarz:

Uwaga!
Wszystkie komentarze niezwiązane w żaden sposób z artykułem w tym dziale, a także komentarze zawierające treści wulgarne lub obraźliwe nie zostaną dodane.


Imię, login, pseudonim, nick (max 30 znaków):
 _gość

Temat komentarza (max 50 znaków):

*Treść komentarza (znaczniki HTML wyłączone):
 
znajdź w tym dziale
znajdź w tym dziale
 
ranking i gorący temat
ranking i gorący temat
O tym się mówi: 
 
 
 
 
kalendarz wydarzeń
Październik 2016
  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Cz
  • Pt
  •  Sb
Zobacz cały kalendarz imprez i wydarzeń
Organizujesz wydarzenie kulturalne,
muzyczne, sportowe lub inne?

 

Copyright © 2001-2016 Tczew - TCZ.PL Sp. z o.o. Internetowy Serwis Informacyjny Miasta
Kontakt: kontakt@redakcja.tcz.pl. Adres: ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew