tczew - tcz.pl logo
user_ico
Nie jesteś zalogowany!
Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie
Dziś jest piątek, 28 października 2016r, godz. 21:54
Imieniny:
Wiadomości: Aktualności
Więcej : Wiadomości  |  Co będzie  |  Sport  |  Telewizja  |  pogoda - tczewPogoda

Konkurs. Czekają bilety na recital Michała Bajora

Opublikowano: Środa, 30.03.2011, 00:01. Ilość komentarzy: 1

Zmień rozmiar tekstu: A A A

Gdańska Agencja Artystyczna LEW, Stowarzyszenie Muzyczne FORZA i Centrum Kultury i Sztuki mają zapraszają na recital Michała Bajora. Koncert odbędzie się już w najbliższy piątek (1 kwietnia) o godz. 19.00 w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie przy ul. Wyszyńskiego 10. Dla naszych internautów mamy podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Podczas koncertu publiczność usłyszy piosenki Marka Grechuty i Jonasza Kofty w wyjątkowej interpretacji. Koncert będzie sentymentalnym wspomnieniem tych dwóch bardzo cenionych i uwielbianych artystów. Usłyszymy m.in.: "Ocalić od zapomnienia", "Będziesz moja panią", "Nie dokazuj", "Niepewność", "Serce", "Kwiat jednej nocy", "Pamiętajcie o ogrodach" czy "Jej portret".

Michał Bajor to artysta o własnym, charakterystycznym i niepowtarzalnym stylu, którym niezmiennie zachwyca swych wielbicieli. Każdy jego koncert jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Ma fanów na całym świecie - występował w najodleglejszych jego zakątkach. W 1994 r. zagrał w Teatrze Rozrywka rolę Che w musicalu "Evita", czym połączył swoje dwie miłości - śpiew i aktorstwo. Urodził się 13 czerwca 1957 r. Mieszkał w Opolu. Już jako dziecko uczył się tańca i gry na fortepianie. W wieku 13 lat zadebiutował w eliminacjach do opolskiego Festiwalu Piosenki Polskiej. Jako 16-latek brał udział w festiwalach piosenki: w Opolu i Sopocie, a także w debiucie telewizyjnym Agnieszki Holland - "Wieczór u Abdona". Po ukończeniu szkoły średniej, studiował w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie, bo zawsze marzył o zawodzie aktora, zagrał kilkadziesiąt ról teatralnych, filmowych i telewizyjnych. Stworzył kilkadziesiąt kreacji, m.in. w "Quo vadis", "Ucieczce z kina Wolność" czy "Alchemiku". Jest laureatem wielu nagród filmowych. Jego muzyka zaś stała się rozpoznawalna po sukcesie na Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 1984 r. Trzy lata później artysta nagrał swą pierwszą płytę pt. "Michał Bajor Live" z nieśmiertelnym utworem "Ogrzej mnie". Przez ponad 30 lat swej twórczości współpracował ze znanymi kompozytorami i tekściarzami, takimi jak: Wojciech Młynarski, Janusz Stokłosa, Jonasz Kofta czy Włodzimierz Korcz. Najnowszy dwupłytowy album Michała Bajora to już szesnasty krążek w dorobku Artysty. Znajdziemy tu aż 26 utworów Marka Grechuty i Jonasza Kofty w interpretacji Michała. Premiera płyty odbyła się jesienią 2009 roku.Bilety w cenie: 50zł i 60 zł zł nabyć można w w kasie CKiS Tczew, ul. Wyszyńskiego 10, pokój nr 4, tel. 58 531 07 07 wew. 34

Więcej informacji na: http://www.gaal.com.pl

Konkurs dla internautów

Dla naszych czytelników mamy podwójną wejściówkę na koncert. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem "konkurs - Bajor" i odpowiesz na pytanie - W którym roku Michał Bajor rozpoczął karierę filmową? Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl do piątku, 1. kwietnia, do godziny 10.00. W mailu należy podać imię, nazwisko oraz numer telefonu. O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą telefoniczną.

Udział w konkursie jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr. 133 poz. 883) na cele związane z konkursem.

Dziękujemy za udział w naszym konkursie. Prosimy o nienadsyłanie maili. Naszym zwycięzcą został Bartłomiej Kowalski. Prawidłowa odpowiedź brzmi - 1975 rok (uznawaliśmy również dostępną w niektórych źródłach datę 1974.). Zapraszamy do naszych kolejnych konkursów.
 
drukuj
Artykuł przeczytano 2054 razy ( i )
prześlij dalej
    Wróć do: Aktualności
dodaj do ulubionych   
Czytaj w Tcz.pl:
Tczew -
Więcej w dziale "Aktualności":
 
Opinie i komentarze (1)   Zmień kolejność
 
Brak zdjęcia
-1
Teraz??!!??!!_gość
IP: 87.205.xx1.xx2
Data: 30.03.2011, 07:44
Jak już mam bilety kupione, to robią konkurs!! pfff
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym - tutaj.
Dodaj nowy komentarz:

Uwaga!
Wszystkie komentarze niezwiązane w żaden sposób z artykułem w tym dziale, a także komentarze zawierające treści wulgarne lub obraźliwe nie zostaną dodane.


Imię, login, pseudonim, nick (max 30 znaków):
 _gość

Temat komentarza (max 50 znaków):

*Treść komentarza (znaczniki HTML wyłączone):
 
znajdź w tym dziale
znajdź w tym dziale
 
ranking i gorący temat
ranking i gorący temat
O tym się mówi: 
 
 
 
 
 
kalendarz wydarzeń
Październik 2016
  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Cz
  • Pt
  •  Sb
Zobacz cały kalendarz imprez i wydarzeń
Organizujesz wydarzenie kulturalne,
muzyczne, sportowe lub inne?

 

Copyright © 2001-2016 Tczew - TCZ.PL Sp. z o.o. Internetowy Serwis Informacyjny Miasta
Kontakt: kontakt@redakcja.tcz.pl. Adres: ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew