Wciąż niepokonany Gryf, Gryf rządzący w klasie okręgowej Pomorskiego ZPN

Wczoraj (11.10.2014 r.) w meczu 10 kolejki klasy okręgowej sportbazar.pl grupy Gdańsk II na stadionie przy ul. 21 Lutego 2 w Czersku zmierzyły się drużyny Gryfa 2009 Tczew i Borowiaka Czersk. Tczewianie odnieśli kolejne zwycięstwo, dzięki czemu są głównymi kontrkandydatami Rodła Kwidzyn do awansu do IV ligi (piąty poziomo rozgrywkowy w Polsce).

Borowiak Czersk - Gryf 2009 Tczew 1:2 (1:1)

Bramka dla Borowiaka: Marek Kaszubowski ('29).
Bramki dla Gryfa: Michał Olszewski ('33), Krzysztof Kołodziej ('86).

Wyniki 10 kolejki klasy okręgowej sportbazar.pl grupy Gdańsk II (10 - 11-12 października):

Jurand Lasowice Wielkie 1-4 Pomezania Malbork

Tekst nadesłany na Tcz24, a poniżej relacja ze strony Gryfa.

Gryfici w dobrym stylu pokonali Borowiaka 2:1. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 29 minucie. Marek Kaszubowski oddał "strzał życia" w samo okienko bramki strzeżonej przez Janiszewskiego. Na odpowiedź tczewian nie trzeba było długo czekać - w 33 minucie Michał Olszewski doprowadził do remisu. Zwycięską bramkę w 86 minucie spotkania zdobył Krzysztof Kołodziej.

Niestety Łukaszowi Nadolnemu odnowiła się kontuzja mięśnia dwugłowego. Dopiero po badaniu USG poznamy jakieś szczegóły. Miejmy nadzieję, że to nic poważnego i Łukasz szybko wróci do składu.