I Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku

Zawody (fot. mat. prasowe)
I Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku

zobacz galerię zdjęć: 3
W sobotę w II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Sobieskiego w Tczewie odbył się "I Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku". To nie tylko sportowa rywalizacja, ale także szlachetna inicjatywa wspierająca jednego z naszych kolegów w potrzebie.

6 kwietnia tego roku w II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Sobieskiego w Tczewie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Odbył się "I Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku". W zawodach udział wzięło 15 drużyn, w których skład wchodzili policjanci z całego województwa pomorskiego. Organizatorami tego szlachetnego turnieju był Związek Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów woj. pomorskiego oraz Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Tczewie. Wydarzenie objął patronatem Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku, którego reprezentował I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Bogusław Ziemba.

Wszystkie drużyny z zaangażowaniem rywalizowały o zwycięstwo, a jednocześnie wspierały szczytny cel charytatywny. Po zaciętych pojedynkach i emocjonujących momentach na boisku, triumfował Oddział Prewencji Policji w Gdańsku zdobywając pierwsze miejsce. Drugie miejsce zajęła Komenda Powiatowa Policji w Tczewie, natomiast trzecie miejsce przypadło drużynie z Komendy Miejskiej w Gdyni. Podczas zawodów wyłoniono, także trzech najlepszych zawodników w następujących kategoriach: "Król Strzelców", "Najlepszy Bramkarz" oraz "Najlepszy Piłkarz".

Serdecznie gratulujemy wszystkim drużynom za udział w turnieju, a także dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom za organizację tego szlachetnego wydarzenia.


Sponsorzy:
Mirosław Augustyn - Starosta Powiatowy w Tczewie
Tomasz Tobiański - Powiatowe Centrum Sportu

Kukuła Healthy Food - Jakub Kukuła
Flex Tczew
Voltec Energy - Przemysław Genca
Alianz Indoneum Adam Drążkiewicz
Przychodnia Rgowscy
Krystian Cieśnik
Drogpol - Monika i Dariusz Puczyńscy

Camargo Tczew - Józef Będzichowski
KGW Kolniczanki z Kolnika
przyjaciele ZT NSZZ Policjantów KPP w Tczewie

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • Firma chappi_gość

  09.04.2024, 01:25

  Sponsor imprezy i gastronomii

  Odpowiedz
  IP: 31.61.xx7.xx8 
 • Henk_gość

  09.04.2024, 12:40

  Illuminati

  Oto moje świadectwo o tym, jak w końcu dołączyłem do nowego porządku świata, Iluminatów, po tym, jak próbowałem się przyłączyć od ponad 2 lat, ale oszuści kilka razy odebrali mi pieniądze. Od tak dawna chciałem dołączyć do Iluminatów, ale oszuści kradli moje pieniądze aż do początków tego roku, kiedy spotkałem się z Lordem Felixem Morganem online. Skontaktowałem się z nim i wszystko mu wyjaśniłem, a on polecił zastosowaną rejestrację i zapłaciłem za wielkiego członka, który pomógł mi zacząć i zostałem inicjowany do Porządku Świata, a po zakończeniu mojej inicjacji otrzymałem kwotę 4 000 000 dolarów amerykańskich. Jestem bardzo szczęśliwy! I obiecaj szerzyć dobre dzieło lorda Felixa Morgana. Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do nowego porządku świata Iluminatów już dziś, skontaktuj się z Lordem Felixem Morganem już dziś, to Twoja najlepsza szansa na uzyskanie członkostwa w iluminatach, którego zawsze pragniesz. Skontaktuj się z Lordem Felixem Morganem E-mail: Illuminatiofficial565@gmail.com lub WhatsApp +2348055459757

  Odpowiedz
  IP: 68.235.xx8.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.