Patelnia postawiła służby na nogi

straż (fot. tcz.pl)
Tczew - Patelnia postawiła służby na nogi
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 21 do 27. listopada zanotowano łącznie 28 zdarzeń, z czego 14 stanowią pożary, a kolejne 14 miejscowe zagrożenia.

Ważniejsze zdarzenia

24.11.2011 r. Tczew, ul. Bałdowska - wypadek

Na miejscu zdarzenia zastano kolizję dwóch samochodów osobowych marki Renault oraz Nissan. Podczas kolizji nikt nie został ranny. Zabezpieczono miejsce zdarzenia oraz usunięto płyny eksploatacyjne. W działaniach brał udział 1 zastęp JRG Tczew.

27.11.2011 r. Tczew, ul. Akacjowa

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastano zadymienie w jednym z mieszkań. Lokatorka została wyprowadzona przez sąsiadów do mieszkania obok. Przyczyną zadymienia była wstawiona na gaz patelnia. W działaniach brały udział 4 zastępy JRG.

W ubiegłym tygodniu jednostki straży pożarnej likwidowały 12 pożarów śmieci, które spowodowane były głównie przez wyrzucanie nie dogaszonego popiołu do kontenerów.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • -1

  Pawełło_gość

  29.11.2011, 14:26

  TAK w sobotę 26.11.2011 r. o godzinie 21:30

  1 JRG gasiła śmieci na ulicy Kasztanowej 11. Akcja trwała około 15 minut.

  Odpowiedz
  IP: 83.18.xx6.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.