Czesław Mozil zaśpiewa dla wolontariuszy

Czesław Śpiewa Miłosza
Tczew - Czesław Mozil zaśpiewa dla wolontariuszy
Już po raz piąty w Gniewie nagrodzeni zostaną nie tylko wolontariusze, ale i wszyscy ci, którzy w tym roku chętnie angażowali się w działania społeczne i pomagali innym. To właśnie dla nich po raz kolejny zorganizowana zostanie Gminna Gala Wolontariatu, na której wystąpi Czesław Mozil z zespołem.

Już jutro (30 listopada) o godz. 18.30 w Sali Husarskiej Zamku w Gniewie odbędzie się Gminna Gala Wolontariatu, gdzie wyróżnieni zostaną najaktywniejsi społecznicy gminy Gniew. Nagrody wręczone zostaną w czterech kategoriach: Wolontariusz roku 2011, Animator roku 2011, Organizacja Społeczna roku 2011 i Firma Prospołeczna roku 2011.

- Impreza jest wspaniałą okazją do odznaczenia społeczników, a w Gniewie ich nie brakuje. Wspieranie wspólnych działań, udzielanie pomocy, ale przede wszystkim prosta ludzka życzliwość, to rzeczy, na które szczególnie powinniśmy zwracać uwagę w dobie teraźniejszych czasów. - wyjaśnia Paulina Rainska z gniewskiego magistratu - Zwieńczeniem imprezy, a jednocześnie nagrodą dla gniewskich wolontariuszy (tylko oni wziąć mogą w uroczystości) będzie występ Czesława Mozila. Trasa koncertowa pn. Czesław Śpiewa Miłosza jest uhonorowaniem 100. rocznicy urodzin noblisty.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ


Organizatorem wydarzenia są Urząd Miasta i Gminy Gniew oraz Stowarzyszenie Centrum Aktywnie - Gniew.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • +8

  kate_gość

  29.11.2011, 10:40

  kiedy kolej na tczew ,oczywiscie mam na mysli wizyte czeslawa mozila

  Odpowiedz
  IP: 80.50.xx2.xx0 
 • -1

  ._gość

  30.11.2011, 15:53

  kogo to ?

  obchodzi

  Odpowiedz
  IP: 95.40.xx3.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.