Maraton Annabelle w kinach Helios!

(fot. mat. prasowe )

odbyło się
11
08.2017
Piątek
Tczew - Maraton Annabelle w kinach Helios!
W piątek, 11 sierpnia we wszystkich 42 kinach Helios zostanie zaprezentowany MARATON ANNABELLE! W jego ramach miłośnicy mocnych filmowych wrażeń zobaczą najgorętszą premierę tych wakacji: "Annabelle: Narodziny zła"! Na Widzów czekać będą różne oblicza grozy w aż czterech filmach, których jedynym celem jest śmiertelnie ich wystraszyć...

Tej nocy NMF zaprosi fanów kina grozy na pełną strachu ucztę filmową - noc horrorów z przerażającą Annabelle i badanymi przez najsłynniejszych demonologów świata zjawiskami paranormalnymi! Na ekranach pojawią się aż cztery najbardziej przerażające filmy ostatnich lat, wśród których znajdą się kolejno ANNABELLE, kultowa OBECNOŚĆ i jej kontynuacja: OBECNOŚĆ 2, a w finale długo wyczekiwana, najgorętsza premiera wakacji - ANNABELLE: NARODZINY ZŁA! 

Taka dawka obezwładniającego strachu z pewnością jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli zasnąć żadnemu z Widzów... Pozostaje tylko pytanie - czy fani mocnych wrażeń w kinach Helios są na to gotowi? Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.


Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów do zakupu biletów na najbliższą odsłonę cyklu NMF: "MARATON ANNABELLE" w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie: www.helios.pl/nmf_annabelle. Do zobaczenia 11 sierpnia!

Konkurs

Mamy dla Państwa dwa podwójne zaproszenia na film. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem "Kino" - kto pierwszy, ten lepszy. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl . W mailu należy podać imię i nazwisko. (Uwaga - pod uwagę bierzemy tylko maile wysłane jeden raz, po publikacji tego artykułu). O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

Udział w konkursie jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr. 133 poz. 883) na cele związane z konkursem


Aktualizacja

Uwaga - konkurs rozwiązany. Prosimy nie nadsyłać maili. Bilety otrzymuje:

Anna Brzozowska
Katarzyna Jaworska
Drukuj
Prześlij dalej