Pogoda na weekend. Możliwa gołoledź i mgły

Mgła utrudnia sytuację na drogach (fot. tcz.pl)
Tczew - Pogoda na weekend. Możliwa gołoledź i mgły
Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Tczewie przekazuje prognozę pogody na okres 30.11. - 02.12.2018 r. dla woj. pomorskiego, otrzymaną z Biura Meteorologicznych Prognoz Morskich IMGW Oddział w Gdyni.

ważność do godz. 19:30 dnia 01.12.2018

W nocy zachmurzenie duże. Nad ranem na zachodzie województwa słabe opady deszczu marznącego powodującego gołoledź lub śniegu. Temperatura minimalna od -8°C na wschodzie do -3°C na zachodzie województwa i na wybrzeżu. Wiatr umiarkowany, początkowo nad morzem dość silny, w porywach do 60 km/h, stopniowo słabnący, południowo-wschodni i południowy.


W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Postępujące od zachodu opady deszczu marznącego powodującego gołoledź, miejscami śniegu. Temperatura maksymalna od -3°C do 0°C. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem początkowo porywisty, południowo-wschodni i południowy.

ważność od godz. 19:30 dnia 01.12.2018 do godz. 19:30 dnia 02.12.2018

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Mgła ograniczająca widzialność do 200 m, lokalnie poniżej 100 m, na wschodzie województwa osadzająca szadź. Miejscami opady marznącej mżawki powodującej gołoledź. Temperatura minimalna od -3°C do 0°C wystąpi w pierwszej połowie nocy, potem stopniowy wzrost temperatury do 2°C nad ranem. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem porywisty, z kierunków południowych.

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami opady deszczu. Temperatura maksymalna od 2°C do 4°C. Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem okresami dość silny i porywisty, południowy.


Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA