W tym tygodniu na ekranach m. in. film o niesamowitej przyjaźni

(fot. mat. prasowe)
Tczew - W tym tygodniu na ekranach m. in. film o niesamowitej przyjaźni
Wśród najnowszych premier znajdziemy animowane przygody najsłynniejszej pary Galów, polską próbę odtworzenia sukcesu serii o szybkich i wściekłych, oraz będący ekranizacją książki film familijny o niesamowitej przyjaźni.

W repertuarze kinowym w tym tygodniu:

PREMIERY


"DIABLO. WYŚCIG O WSZYSTKO" akcja prod. Polska
w rolach głównych: Michał Włosok, Karolina Szymczak, Cezary Pazura

"CHŁOPIEC Z BURZY" familijny prod. Australia
w rolach głównych: Geoffrey Rush, Finn Little, Jai Courtney

"ASTERIKS I OBELIKS. TAJEMNICA MAGICZNEGO WYWARU" animacja prod. FrancjaPOZOSTAŁE FILMY TYGODNIA:

"UNDERDOG" akcja prod. Polska
w rolach głównych: Eryk Lubos, Aleksandra Popławska, Janusz Chabior

"RALPH DEMOLKA W INTERNECIE" animacja prod. USA

"ZABAWA ZABAWA" komediodramat prod. Polska
w rolach głównych: Maria Dębska, Agata Kulesza, Dorota Kolak

"SEKRETNY ŚWIAT KOTÓW" animacja prod. Chiny

"BUMBLEBEE" akcja / science-fiction prod. USA
w rolach głównych: Hailee Steinfeld, John Cena, Pamela Adlon"Diablo. Wyścig o wszystko" to film akcji ukazujący postać Kuby - młodego chłopaka, którego pasją są samochody i zawrotna prędkość. Gdy jego młodsza siostra Lena musi przejść kosztowną operację za granicą, chłopak postanawia wziąć udział w nielegalnych wyścigach samochodowych. Dzięki swemu talentowi Kuba zaczyna zarabiać na wyścigach pieniądze, poznaje piękną Ewę, oraz niestety poznaje wpływowych gangsterów, którym nie w smak są zwycięstwa młodzika. Poza młodymi aktorami na ekranie zobaczymy też między innymi Cezarego Pazurę.

Kolejną premierą jest ekranizacja bestsellerowej książki, czyli film familijny "Chłopiec z burzy". Ta australijska produkcja przedstawia niewiarygodną przyjaźń między małym chłopcem Michaelem, który mieszka z tatą w chatce nad brzegiem oceanu, a... pelikanem. Z pisklęcia, które pielęgnował mały Michael wyrusł zdrowy i wielki pelikan, którego z chłopcem połączyła nierozerwalna więź.

Ostatnią z premier jest francuska animacja "Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru". To kolejna po "Osiedlu bogów" z 2014 roku nowa animacja o przygodach dwójki komiksowych bohaterów zajadle walczących z Rzymianami. Tym razem fabuła skupia się na postaci Panoramiksa, starego druida, który tworzy Galom elikisr zapewniający wzrost siły i szybkości. Gdy druidowi zaczynają doskwierać bolączki sędziwego wieku, postanawia znaleźć nowego, młodszego druida, któremu będzie mógł przekazać sekret magicznego napoju. Oczywiście w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż wyruszą wraz z Panoramiksem najodważniejsi mieszkańcy wioski - Asteriks i Obeliks.

Szczegóły dotyczące godzin pokazów i opisy filmów na www.helios.pl .

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA