Będzie modernizacja drogi na terenie Dovisty

(fot. gmina-tczew.pl)
Tczew - Będzie modernizacja drogi na terenie Dovisty
9 maja odbyło się spotkanie, podczas którego omawiano modernizację drogi gminnej, znajdującej się na terenie zakładu Dovista Polska Sp. z o.o.

- Zły stan techniczny drogi, a tym samym idące za tym utrudnienia w codziennym jej użytkowaniu przez okolicznych mieszkańców oraz pracowników firmy Dovista spowodowały, że szybka realizacja tej inwestycji ma istotne znaczenie. - informuje Urząd Gminy Tczew.

Remont drogi ma być współfinansowany przez Gminę Tczew oraz firmę Dovista. Na razie nie jest znany jeszcze dokładny termin rozpoczęcia prac i kwota, za jaką mają zostać zrealizowane.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +9

  Leo_gość_gość_gość

  17.05.2019, 07:01

  Kogo to obchodzi .

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx2.xx5 
 • +3

  gosc_gość

  17.05.2019, 11:40

  Za dużo dla rowerków teraz samochodziki

  No jak kogo. Pisali tutaj na tcz ludzi, że ścieżki budują zamiast dróg no to teraz trzeba zabłysnąć, że drogi też robią. A to, że droga jest gdzieś na uboczu po za miastem to już władzy nie obchodzi. Ciekawe za ile lat zostanie zrobiona dojazdówka do Tczewa od Bałdowa. Jak już mowa o takiej nawierzchni i miasto chce wymieniać to za Kauflandem też jest taka nawierzchnia i nawet chyba w gorszym stanie ta droga jest ale co się dzieje ? A no właśnie nic się nie dzieje i na to się nie zapowiada przez długi czas.

  Cytuj
  IP: 31.0.xx4.xx8 
 • -6

  Zdzichu_gość_gość

  17.05.2019, 17:33

  Remonty

  Droga gminna mówi wam to coś łosie?? W Tczewie remontami zajmuje się zuk a nie gmina Tczew. Na chłopski rozum sb weźciel. Droga z Bałdowa to droga powiatowa czyli wypierdzielaj to urzędu miasta albo starostwa robić Grandy.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx3.xx0 
 • +1

  Buli_gość

  19.05.2019, 11:01

  Remonty

  Nie zupełnie, na terenie Tczewa też są drogi gminne m.innymi ul Jabłoniowa od 30 Stycznia, od kilku lat pisanie o naprawę bezskuteczne.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx9.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.