Dni otwarte Funduszy Europejskich w Gminie Pelplin

Dni Funduszy Europejskich w Pelplinie (fot. mat. prasowe)
Tczew - Dni otwarte Funduszy Europejskich w Gminie Pelplin

zobacz galerię zdjęć: 3
11 maja 2019 roku z okazji 15. rocznicy akcesji Polski do Unii Europejskiej na Targowisku Miejskim im. Bolesława Knasta w Pelplinie zainaugurowano Dni otwarte Funduszy Europejskich w Gminie Pelplin. W ramach wydarzenia została zaprezentowana wystawa przedstawiająca najważniejsze inwestycje zrealizowane w Gminie Pelplin przy wsparciu środków z budżetu Unii Europejskiej.

Wszystkich gości i mieszkańców zgromadzonych na targowisku, który jest jedną z inwestycji powstałą dzięki unijnemu dofinansowaniu powitał Burmistrz Miasta i Gminy Pelplin Mirosław Chyła, zastępca Burmistrza Ewa Nowogrodzka, Przewodniczący Rady Miejskiej w Pelplinie Jakub Zieliński oraz Poseł do Parlamentu Europejskiego Jarosław Wałęsa.

-
Wszyscy w swoich przemówieniach podkreślili znaczenie polskiej obecności w strukturach unijnych, nie tylko z uwagi na ogromne środki finansowe, jakie nasz kraj otrzymuje, ale przede wszystkim ze względu na poczucie wspólnoty i rodzinnej więzi między narodami kontynentu, który przez całe wieki był pogrążony wojną i chaosem. Dziś, dzięki istnieniu organizacji międzynarodowych takich jak Unia Europejska możemy wspólnie działać na rzecz wzajemnego rozwoju i lepszej przyszłości. - mówi Konrad Mania, Specjalista ds. kontaktu z mediami i PR Urzędu Miasta i Gminy Pelplin.


W ciągu ostatnich 15 lat w Gminie Pelplin zrealizowano inwestycje o łącznej wartości ponad 100 milionów złotych.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • Alex_gość

  17.05.2019, 07:34

  kampania

  Syn Bolka przypomniał sobie o prowincji, głosów potrzeba nazbierać. Padre w Palermo nie został to z powrotem do Brukselki, byle tylko przy korycie. A po wyborach to zobaczą go w telewizji od czasu do czasu.

  Odpowiedz
  IP: 88.199.xx2.xxx 
 • człowiek bez nicka_gość

  17.05.2019, 09:29

  bolek jr - wyp****

  100/100

  Cytuj
  IP: 178.183.xx4.xx5 
 • rynek_gość

  17.05.2019, 11:47

  cymbal

  raz ze w sobote zrobili sobie to cymbały jakis gruby opuszczał muzykę jak idiota lepiej drogi byscie zeobili a nie

  Odpowiedz
  IP: 37.248.xx1.xx2 
 • +1

  Gość_gość_gość_gość

  18.05.2019, 12:42

  Zaścianek Pomorza !

  Pelplin to upadłe miasteczko , czy jeszcze mieszkają tam ludzie , czy trolle ?!

  Odpowiedz
  IP: 188.146.xx4.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA