Kino Kobiet. "Planeta singli 2"

(fot. mat. prasowe)
Tczew - Kino Kobiet. "Planeta singli 2"
ZAPRASZAMY NA NAJBLIŻSZE KINO KOBIET 7 LISTOPADA (środa), od godz. 17.30 PRZEDPREMIERA! - "PLANETA SINGLI 2". Zabierz mamę, siostrę lub przyjaciółkę na specjalny wieczór w tczewskim kinie Helios, przygotowywany specjalnie z myślą o Was! Przed Wami szereg atrakcji!

Do pierwszych 50 biletów zakupionych w kasie kina na listopadowy seans Kina Kobiet przygotowaliśmy zestawy kosmetyków od Biotaniqe!

Już od godz 17:30 wiele atrakcji w holu kina, a wśród nich:


Salon Optyczny Doktor Marchewka - każda Pani będzie mogła skorzystać z bezpłatnego badania wzroku oraz...serwisu okularów! Masz problem z "noskami" albo odgiętymi zawiasami? Zabierz swoje okulary ze sobą na Kino Kobiet i nadaj im drugie życie!
Magic Events zaprosi nas na szaloną sesję w fotobudce. Motywem przewodnim wspólnych zdjęć będzie temat "Z miłością Ci do twarzy"!
Fanaberia Biżu pokaże nam najnowszą kolekcję biżuterii autorskiej, która może stać się znakomitym prezentem dla bliskiej osoby na zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia. Spersonalizowane bransoletki imienne to hit ostatnich miesięcy.
Aromatyczną kawą poczęstują nas przedstawiciele Kawoteki - rodzinnej firmy, która dysponuje własną palarnią! Dzięki temu kawy są zawsze świeże oraz dostępne na czas. Ponadto Kawoteka jest jedynym w Polsce producentem w 100% naturalnej cykorii. Podczas Kina Kobiet skosztujemy kilku smaków kawy, a ponadto przedstawiciele tej wyjątkowej marki obdarują nas świeżo zmieloną kawą do zaparzenia w domu!

Ponadto na każdą Panią czekać będą upominki od Princessy oraz Teekanne!

A podczas konkursów na sali od godz. 18:30 rozdamy ponad 50 nagród!

Wśród nich między innymi:

zestawy biżuterii autorskiej od Fanaberia Biżu - każdy z nich inny, wyjątkowy!
książki od wydawnictw Pascal, Rebis i Agora,
zestawy kosmetyków od Biotaniqe,
vouchery na usługi u optyka Doktor Marchewka,
zestawy herbat Teekanne,
karnety na zajęcia sztuk walki od Szkoły Senshi (jako prezent dla Waszych pociech),
płyty DVD z nowościami filmowymi.


MOTYW PRZEWODNI

W związku z tym, że 5 listopada jest Dzień Postaci z Bajek, a seans Kina Kobiet jest dość blisko tej daty, to przebieramy się za Smurfetki, Gumisie, Koty Filemony, księżniczki i inne takie zachwycające osobistości! Kreatywność zbliży Was do nagród w finałowym konkursie "Warunki".OPIS FILMU

"Planeta Singli 2" to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku - kontynuacja hitu, w którym zakochały się miliony widzów. W listopadzie 2018 na kinowe ekrany powrócą Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha jako para, której losy połączyła randkowa aplikacja. Na ekranie nie zabraknie wybuchowego małżeństwa granego przez Weronikę Książkiewicz i Tomasza Karolaka oraz wspaniałych: Danuty Stenki, Piotra Głowackiego czy Joanny Jarmołowicz. Szykujcie się na eksplozję humoru, wzruszeń, pozytywnej energii i potężną dawkę przedświątecznej atmosfery. Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander - zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

Bilety w sprzedaży!
Ze względu na duże zainteresowanie obowiązuje wyłącznie sprzedaż biletów bez rezerwacji.

Seans Kina Kobiet jest pokazem specjalnym, na którym nie są realizowane Zaproszenia, Kupony Specjalne oraz Vouchery (nie dotyczy zaproszeń specjalnych, dedykowanych na to konkretne wydarzenie).

ZAPRASZAMY!
Helios Tczew, Galeria Kociewska
Ul. Pomorska 1, Rezerwacja: tel. 58 777 26 16
___

PAMIĘTAJ, W GRUPIE TANIEJ! Bilety dla grup powyżej 15 osób w atrakcyjnej cenie!
Zapytaj o więcej: tel. 516 263 434 lub adam.plutowski@helios.pl


Konkurs

Mamy dla Pań podwójne zaproszenie na film. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem w tytule "kobiety" - i podać treści w imię osoby, która ma wybrać się na film (może to być imię Państwa) - kto pierwszy, ten lepszy. Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl . W mailu należy podać imię i nazwisko. (Uwaga - pod uwagę bierzemy tylko maile wysłane jeden raz, po publikacji artykułu). O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową.

Uwaga: Aby wziąć udział w konkursie należy w treści maila wkleić poniższą formułkę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (imię, adres e-mail, numer IP) zgodnie z art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uczelnia dyrektywy 95/46/WE (Dz.U.2016.119.1), dalej zwane "rozporządzeniem". Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ww. rozporządzenia informuję, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest TCZ.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie przy ulicy Hanny Hass 4, 83-110 Tczew. Zbierane dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ww. rozporządzenia w celu rozstrzygnięcia konkursu. Odbiorcami Państwa danych osobowych mogą być wyłącznie: osoby upoważnione przez TCZ.PL Sp. z o.o. - pracownicy spółki i współpracownicy, którzy muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki; podmioty przetwarzające - którym zlecimy czynności wymagające przetwarzania danych, np. podmioty obsługujące i utrzymujące naszą sieć; administrujący naszymi systemami teleinformatycznymi lub udostępniający nam narzędzia teleinformatyczne, a także kino Helios Tczew, ul. Pomorska 1, 83-110 Tczew oraz podmioty upoważnione na podstawie przepisów prawa, np. sądy, policja itp. Nigdy nie sprzedajemy Państwa danych ani nie wymieniamy się nimi w celach marketingowych. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, żądania usunięcia oraz prawo przeniesienia danych. Mogą Państwo również domagać się ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, a także wycofać udzieloną zgodę w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości udziału w organizowanym przez TCZ.PL konkursie. Państwa dane osobowe przetwarzamy na czas trwania konkursu i w czasie podejmowania czynności związanych z jego rozstrzygnięciem. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, iż przetwarzanie danych osobowych Państwa dotyczących narusza ww. rozporządzenia.

Aktualizacja - Bilety już rozdane. Prosimy nie nadsyłać maili. Zwycięzcy powiadomieni drogą mailową.Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  x2_gość

  06.11.2018, 19:06

  Anna Grodzkie lubi to.

  Odpowiedz
  IP: 103.216.xx5.xxx 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA