Spłonęło auto na ulicy Kwiatowej

Płonący samochód
Tczew - Spłonęło auto na ulicy Kwiatowej
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 4. do 10. lipca zanotowano łącznie 27 zdarzeń, z czego 5 stanowią pożary, a 22 to miejscowe zagrożenia.

Ważniejsze zdarzenia

04.07.2011r. Tczew, aleja Solidarności - kolizja

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastano kolizje dwóch samochodów ciężarowych. Działania polegały na zabezpieczenia miejsca zdarzenia, ekipa pogotowia ratunkowego była na miejscu - osób poszkodowanych nie było. Działania polegały na zebraniu rozrzuconych butli gazowych z jezdni w miejsce bezpieczne. Dalsze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca do przybycia służb drogowych i usunięcia pojazdów. W działaniach brało udział pięć zastępów z JRG Tczew

07.07.2011r. Jeleń DK nr 91 - kolizja

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastano kolizję samochodu osobowego z autobusem, osób poszkodowanych nie było. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia do czasu przybycia służb drogowych i usunięcia pojazdów. W działaniach brały udział jeden zastęp z JRG Tczew i dwa z OSP Gniew

09.07.2011r. Tczew, ul. Kwiatowa - pożar samochodu

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano palącą się komorę silnika samochodu osobowego, która częściowo była przygaszona gaśnicami proszkowymi z innych pojazdów. Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu instalacji gazowej i dogaszeniu pożaru jednym prądem gaśniczym wody. W działaniach brały udział jeden zastęp z JRG Tczew

10.07.2011r. Knybawa, rz. Wisła - poszukiwanie osób, które prawdopodobnie utonęły

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zabezpieczono teren akcji i sprawdzono z łodzi najbliższy odcinek brzegu. Następnie przeczesano dno rzeki przy pomocy bosaka. Ponieważ działania nie przyniosły rezultatu wezwano płetwonurków, którzy sprawdzili dno rzeki. Równolegle z działaniem straży policja prowadziła poszukiwania mężczyzn z łodzi patrolowej, sprawdzając dalsze rejony akwenu. W działaniach brały udział trzy zastępy z JRG Tczew, jeden zastęp z OSP Tczew oraz jeden zastęp z JRG 2 Gdańsk.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • -12

  miro_gość

  12.07.2011, 08:28

  smierc kiedy umrzesz

  Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci. Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia na http://poznajdate.com i otrzymałam znów tę datę! (( Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx9.xx2 
 • +6

  LSQ_gość

  12.07.2011, 09:36

  Zacznij palić połowę lub odstaw.

  Odpowiedz
  IP: 91.213.xx8.xx2 
 • wlasciciel auta ktore plonelo _gość

  13.07.2011, 14:23

  podziekowanie.

  serdeczne podziekowania dla ochrony marketu echo za szybka i i precyzyjna pomoc j jak rowniez dla strazakow ktorzy byli blyskawicznie dziekuje wlasciciel pojazdu.

  Odpowiedz
  IP: 77.115.xx2.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia