Miasto chce wyremontować fragment Sadowej

Remont (fot. tcz.pl)
Tczew - Miasto chce wyremontować fragment Sadowej
Miasto chce wyremontować krótki fragment ulicy Sadowej. Ogłoszony został już przetarg na modernizację odcinka.

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja nawierzchni ul. Sadowej w Tczewie (ślepy odcinek między ul. Gdańską a al. Solidarności). Istniejąca droga jest jezdnią o szerokości 5 m, o nawierzchni z trylinki, chodniki wykonane są z płyt betonowych. Nawierzchnia ulicy została mocno uszkodzona podczas wykonywania kolektora burzowego dla osiedla Prątnica.

- Modernizacja nawierzchni drogi wymaga następujących robót: rozbiórki istniejącej nawierzchni i elementów drogowych (krawężniki i obrzeża), wykonania nowych nawierzchni jezdni, zjazdów oraz chodników, regulacji wysokościowa istniejących urządzeń technicznych oraz oznakowania inwestycji na czas remontu. Długość remontowanego odcinka to 85 m, łączna powierzchnia inwestycji wynosi 790,3 m2 (nawierzchnia ulicy, chodniki zjazdy) - mówi Małgorzata Mykowska, rzeczniczka Urzędu Miasta w Tczewie.


Planowany termon zakończenia inwestycji to połowa lipca br.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +3

  Uzytkownik_gość

  25.04.2019, 08:31

  Nareszcie cos zrobia z ta ulica . Czekamy z niecierpliwoscia ;)

  Odpowiedz
  IP: 165.225.xx4.xx5 
 • +3

  Tczewianin_gość

  25.04.2019, 08:52

  Poczekać

  Może lepiej poczekać aż wyburzą prokuraturę i tbs postawi w tym miejscu nowy blok. Za chwile będzie do poprawy bo ciężki sprzęt uszkodzi nową nawierzchnie.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx1.xx4 
 • +2

  Tom_gość

  25.04.2019, 10:12

  Sadowa

  Chodzi o zupełnie inny odcinek tej ulicy. Wyraźnie jest napisane że od Gdańskiej do Solidarności a nie w przeciwnym kierunku gdzie mieści się prokuratura.

  Cytuj
  IP: 89.200.xx7.xx6 

  Tczewianin_gość

  25.04.2019, 18:00

  Blad

  Faktycznie mój błąd. Nie wiem dlaczego pomyślałem o drugiej stronie.

  Cytuj
  IP: 31.0.xx2.xx5 
 • ola_gość

  23.08.2019, 15:39

  zamknięta

  pocztą pantoflową dowiedziałam się, że ulica ma być zamknięta od września (Oficjalnej informacji nie ma). Samochodem nie będzie można ani wjechać ani wyjechać - ???????... Remont Gdańskiej - brak wody w kranach, uszkodzony samochód na jakimś wyboju od remontu, błoto, hałas. Problemy z wjechaniem i wyjechaniem. Mandaty za wyjazd....Będzie powtórka???

  Odpowiedz
  IP: 89.200.xx8.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.