Pułaskiego i dojazdówka do Korala - remont do września br. Gdańska w kolejności

Ulica Gdańska przed remontem (fot. tcz.pl)
Tczew - Pułaskiego i dojazdówka do Korala - remont do września br. Gdańska w kolejności
Niedawno Zakład Usług Komunalnych ogłosił przetargi na remonty ulic. Wiadomo już, kto wyremontuje ulicę Pułaskiego i dojazdówkę do firmy Koral.

Do przetargu na przebudowę ulicy Pułaskiego (ETAP I) i drogi dojazdowej do firmy KORAL zgłosiły się po 2 firmy. Pierwsze zadanie obejmuje m.in. przebudowę odcinka ulicy Pułaskiego o długości 250 m (od strony ul. Czyżykowskiej), przebudowę skrzyżowania ul. Pułaskiego z ulicą Gen. H. Dąbrowskiego, budowę chodników, budowę kanalizacji deszczowej, przebudowę istniejącej sieci wodociągowej, renowację kanalizacji sanitarnej, przebudowę istniejącej sieci telekomunikacyjnej, budowę sieci oświetlenia drogowego.

- Najniższą cenę zaoferowała firma Eurovia Polska Spółka Akcyjna z Kobierzyc, która zaproponowała wykonanie zadania za 1 290 748,62 zł, w terminie do końca września br. - informuje Małgorzata Mykowska, rzeczniczka tczewskiego ratusza.


Drugie zadanie obejmuje, oprócz przebudowy drogi dojazdowej do firmy Koral (ok. 380 m), budowę chodnika i miejsc postojowych, budowę tymczasowej drogi technologicznej, budowę kanalizacji deszczowej, regulację i renowację kanalizacji sanitarnej, przebudowę istniejącej sieci telekomunikacyjnej, budowę sieci oświetlenia drogowego, przebudowę sieci energetycznej.

Najniższą cenę zaoferowała firma B&Wz Pruszcza Gd. która zaproponowała wykonanie zadania za 790 tys. zł, w terminie do 12 września br.

- Umowy w sprawie wykonania mają być podpisane jeszcze w tym miesiącu. - dodaje rzeczniczka.

Zakończył się też przetarg na remonty ul. Jedności Narodu (ostatni etap), Gdańskiej (od skrzyżowania z al. Solidarności aż za sklep Netto, prawie do ul. Chłodnej). Wkrótce podpisane zostaną umowy z wykonawcami.




Sonda - odpowiedz na pytanie

Jak Ci się żyje w mieście Tczew?

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • +2

  (m)_gość

  17.05.2017, 13:01

  Lepiej niech zrobią dojazdówkę do kauflandu z Piotra i Pawła. Stan tej drogi lepszy niż na berlince...

  Odpowiedz
  IP: 213.192.xx0.xx5 
 • +3

  Gosc_gość

  17.05.2017, 16:38

  A po co maja robić ,prezydent robi tylko te którymi się porusza drogami ,a ciagle jest robiona Rokitki ,a ta droga z Kauflandu jest straszna ...

  Odpowiedz
  IP: 31.0.xx6.xx0 
 • +1

  Jozef_gość

  17.05.2017, 16:52

  Brawo w końcu będzie zrobiona ta ulica mam nadzieję że i kanalizację zrobią :)

  Odpowiedz
  IP: 78.20.xx4.xx4 
 • gfrt_gość

  18.05.2017, 07:23

  Kanalize zrobia ale pewnie za małe rury dadza i po wiekszym deszczu bedzie ulica zatopiona

  Cytuj
  IP: 79.186.xx5.xx1 
 • mieszkaniec_gość

  18.05.2017, 16:19

  Najważniejsze żeby było tanio a jakość w D, zresztą widać to po naszych ulicach

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx4.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.