piłka (fot. tcz.pl)
Tczew - Lato... i po lecie. Podsumowanie akcji TCSIR

Lato... i po lecie. Podsumowanie akcji TCSIR

Tradycyjnie w okresie wakacji TCSiR było organizatorem rozgrywek w piłce nożnej i unihokeju. Wzięło w nich udział łącznie ponad 1200 uczniów szkół Podstawowych i Gimnazjalnych. W 8 turniejach piłki nożnej dla uczniów SP zagrało łącznie 350 zawodników. Zdobyto 248 bramek, a na listę strzelców wpisało się 34 piłkarzy. Najskuteczniejszym był Piotr Pączek, który zdobył 25 bramek. Najlepszym bramkarzem był Adrian Rajch.

W rozgrywkach gimnazjalistów zagrało 470 zawodników, którzy zdobyli 325 bramek. 42 osoby wpisało się na listę strzelców. Najskuteczniejszym strzelcem został Aleksander Łeppek, zdobywca 27 goli. Za najlepszego bramkarza uznano Dawida Dąbrowskiego. Cykl turniejów unihokeja zgromadził na starcie około 400 uczestników (po 200 z SP i Gimnazjów). Zdobyli oni łącznie 220 bramek.
Rozgrywki unihokeja odbywały się na boiskach przy kompleksie basenów TCSiR, a turnieje piłkarskie rozegrano na sztucznej trawie boiska przy ul. Ceglarskiej. Na zakończenie akcji ogłoszono wyniki rywalizacji. Czołowe zespoły zostały uhonorowane pamiątkowymi pucharami i dyplomami, a najlepsi zawodnicy nagrodami rzeczowymi w postaci sprzętu sportowego, ufundowanego przez TCSiR.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
Dodaj komentarz

 • +2

  Kibic_gość

  27.08.2010, 21:07

  Turnieje zorganizuje każdy...

  Turnieje zorganizuje każdy...a coś więcej ?.Turnieje organizowało TPAG,fan club Arki,a TCSIR mogło by coś więcej robić,jakieś wycieczki albo coś w tym stylu.

  Odpowiedz
  IP: 79.184.xx9.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Więcej: Sport

Tczew - Orły Cup. Kolejny charytatywny turniej dla Karoliny

Orły Cup. Kolejny charytatywny turniej dla Karoliny

26 marca odbędzie się kolejny charytatywny turniej piłki nożnej ORŁY CUP. Tym razem dzieciaki z rocznika 2010 i 2011 dostarczą nam niezapomnianych wrażeń! Zapraszamy do hali II LO w Tczewie w godzinach 9-15 aby pokibicować najmłodszym zawodnikom...