Przedświąteczne porady od policji na okres Świąt Wielkiej Nocy

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Wielkiej Nocy. Ale zanim spotkamy się z najbliższymi i zasiądziemy za stołem, by podzielić się świątecznym jajkiem, czeka nas czas nerwowych przygotowań i krzątaniny. Niestety, nasze zabieganie i roztargnienie często wykorzystują złodzieje. Dlatego tczewska policja ma dla nas garść przedświątecznych porad. Święta to również czas, kiedy wyruszamy w podróże, często - długie i męczące. Mundurowi przypominają, abyśmy podróżowali z głową, bo podczas świątecznych kontroli nie będzie taryfy ulgowej. Mundurowi apelują, by w szale przedświątecznej gorączki pamiętać o podstawowych zasach bezpieczeństwa, abyśmy wszyscy mogli zasiąść bezpiecznie do wielkanocnego śniadania.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 5
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 7580 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
7 846 540 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • On_gość

    01.04.2015, 12:03

    Tczewska Policja dziekujemy za porady

    Odpowiedz
    IP: 109.207.xx4.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.