Zmiany mają skrócić oczekiwanie na badanie USG

Szpitale Tczewskie wdrażają zmiany w dostępnie do ultrasonografu. Niedawno na naszych łamach pojawił się wpis dotyczący dostępności do badań. Jakie zmiany maja nastąpić w najbliższym czasie? Jak wygląda obecnie okres oczekiwania na termin badania?
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: brak oceny
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 12100 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
12 126 898 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • Aga_gość

  27.03.2024, 14:53

  Terminy

  Terminy na USG w Tczewie są ta odległe że człowiek zdąży zejść z tego świata. Na pilne czekam 7 miesięcy, a na normalne kazali czekać 12. Parodia. Współczuję wszystkim co nie mają pieniędzy żeby iść prywatnie, bo nie dość że zabierają nam kupę siana ci miesiąc to jeszcze nigdzie nie idzie się wydostać i trzeba prywatnie. Dentysta na NFZ to też fikcja z bólem zęba pomimo iż jest to zagwarantowane też się nigdzie nie dostaniesz, bo termin za 3-4miesiace. W naszym kraju opieka zdrowotna leży i kwiczy

  Odpowiedz
  IP: 31.0.xx3.xx0 
 • ...._gość

  27.03.2024, 15:38

  ....

  U stomatologa jak nie przyjmą z bólem to się prosi o odmowę na piśmie, żeby móc złożyć skargę, wtedy płacą karę, a są one na tyle wysokie, że termin się znajduje od ręki. Przetestowane.

  Cytuj
  IP: 83.8.xx5.xx3 
 • Wiesio_gość

  27.03.2024, 19:38

  USG

  W Szpitalu na IP po południu nie można zrobić Usg. Lepiej wygląda sprawa w dobrych przychodniach weterynaryjnych gdzie USg bywa że od ręki.

  Odpowiedz
  IP: 178.213.xx4.xx8 
 • Aga_gość

  28.03.2024, 07:37

  Wiem że tak trzeba

  "U stomatologa jak nie przyjmą z bólem to się prosi o odmowę na piśmie, żeby móc złożyć skargę, wtedy płacą karę, a są one na tyle wysokie, że termin się znajduje od ręki. Przetestowane."

  Wiem że tak trzeba ale akurat byłam w sytuacji podbramkowej.. po operacji i nie mogłam jeździć od gabinetu do gabinetu i tylko dzwoniłam. I wszędzie to samo po trzech telefonach nie miałam już siły się kłócić. Tylko szukałam dalej. Jakbym mogła jechac osobiście to bym inaczej to rozegrała a tak niestety było jak było. Sprawę chce zgłosić do NFZ

  Odpowiedz
  IP: 31.0.xx6.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.