Dotacja na ratowanie gotyckiego malowidła

28 marca Rada Miejska w Tczewie przyznała dotację Parafii Rzymskokatolickiej p.w. Podwyższenia Krzyża Św. w Tczewie na prace konserwatorskie przy gotyckiej dekoracji malarskiej na ścianie Kaplicy Świętych Niewiast w tczewskiej farze.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 3
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 12200 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
12 185 085 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • Krk demony_gość

  16.04.2024, 13:00

  Bałwany dają glosy

  Ja mam też taka, namalował mój wnuk który ma 2 lata.

  Odpowiedz
  IP: 5.173.xx4.xx2 
 • ludż_gość

  16.04.2024, 15:00

  Jakim prawem można rozdawać nie swoje pieniądze. My się składamy na podatki to należy sie zapytać obywatela a nie szastać, kler ma dość pieniedzy. gnać darmozjadów

  Odpowiedz
  IP: 31.0.xx3.xxx 
 • Refleksja._gość

  29.04.2024, 11:20

  Bez złośliwości...

  Stopień degrengolady wszystkich kolejnych ekip rządzących miastem jest zwierciadlanym odbiciem elektoratu! Od 7 maja wcale nie będzie lepiej! PiS i Konfederacja opierają się na sojuszach z KK! Prezydent został wybrany w formie figuranta bez decyzyjności w podejmowanych uchwałach i kierunkach rozwoju! W miejskiej kasie może brakować na wszystko, ale nie na zaspokajanie oczekiwań bardzo licznych Parafii. Prymitywny klerykalizm, to wektor wskazujący kierunki decyzji osobników będących w potrzebie przypodobania się równie prymitywnemu wyborcy.... Biorą przykład ze Smolińskiego, który katabasowi z Gorzedzieja "załatwił" niemalże pół miliona złotych nabyty i zabawny! To jest więcej, niż Tczew może wydatkować na sport dzieci i młodzieży o organizacjach pozarządowych nie wspominając! Ale tak naród wybiera....

  Cytuj
  IP: 5.173.xx1.xx1 
 • Gość_gość

  06.05.2024, 12:48

  Dotacje

  Gdzie jest mój komentarz. TCz.pl po cichu wspiera kler. Nie ładnie

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx6.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.