Nowy sprzęt RTG na tczewskiej Izbie Przyjęć

Szpitale Tczewskie wzbogaciły się o nowy medyczny sprzęt. Chodzi o urządzenie do badań rtg, które trafiło na izbę przyjęć. Urządzenia będą służyły wszystkim, którzy trafiają na izbę przyjęć i potrzebują szybkiej diagnostyki.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 5
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 12100 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
12 126 898 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • qq_gość

  21.03.2024, 14:11

  tylko jeszcze trzeba mieć technika rtg na stanie? zdjecie samo sie nie zrobi

  Odpowiedz
  IP: 46.175.xx6.xx8 
 • tczewiak_gość

  21.03.2024, 14:59

  Tczewska służba zdrowia

  Prawda jest taka, że w Tczewskiej służbie zdrowia ludzie pracą z minami jak jak by robili to za karę, bądź z łaski albo pracowali za darmo!!! Tczew nie leczy a wykańcza ludzi bądź odsyła do trójmiasta. W a Trójmieście jak słyszą, że z Tczewa to uśmiechają się pod nosem :) i już wiadomo o co chodzi

  Cytuj
  IP: 31.0.xxx.xx5 
 • Dorcia_gość

  21.03.2024, 17:27

  Uwaga

  Tczew to nie szpital. Córka złamała palec a w Tczewie powiedzieli że złamania nie ma. Na drugi dzień wylądowała w Gdańsku gdzie okazało się że jest złamanie. Tczew to jest porażka. Ja podziwiam ludzi którzy z tego korzystają. Młody to sobie poradzi i pojedzie do Gdańska,a starsza osoba ratuje się gdzie może. Posiedzi pił nocy aż sobie o pacjencie przypomną. Zamknąć to.

  Odpowiedz
  IP: 37.30.xx6.xx4 
 • Jarek_gość

  24.03.2024, 10:02

  Mi szpital w Tczewie dwa razy ratował życie. Przeleżałem tam ponad dwa tygodnie i nie powiem złego słowa na ludzi tam pracujących. Oczywiście, że szpital jako jednostka medyczna ma wady, ale to jest rak trawiący całą służbę zdrowia, a nie tylko tczewską jednostkę. W szpitalu brakuje z pewnoscią geriatrii. Wtedy odetchnąłby oddział chorób wewnętrznych. Na 5 osób na sali byłem jedyny przed 40, reszta około 70.

  Odpowiedz
  IP: 94.254.xx8.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.