Policja sprawdzi autokar, którym jedzie na ferie Twoje dziecko

W naszym województwie rozpoczęły się ferie. Szkoły w Pomorskiem, w tym roku - zimowe wakacje mają w ostatniej turze, czyli od 11 do 24 lutego. W sumie, w całej Polsce wolne od zajęć szkolnych będzie miało ponad 4,6 mln uczniów z blisko 24 tys. szkół. Czas wypoczynku od szkolnych ław to okres wytężonej pracy policjantów. W okresie ferii na drogach można nie tylko spodziewać się częstszych policyjnych kontroli. Mundurowi będą też przyglądać się autokarom, którymi dzieci i młodzież wyjeżdżają na zimowiska.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: brak oceny
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 7610 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
7 871 746 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • dovista_gość

  17.02.2019, 21:45

  jw

  Te autobusy jeżdżą z pracownikami z "dovisty" pomijam fakt, że są to autobusy w takim stanie technicznym że nie powinny jeździć wszystko się sypie nie raz te autobusy podczas jazdy się zatrzymały że względu na awarię. Radzę policji zatrzymywać i sprawdzać dokładnie, bo to stanowi zagrożenie. Przewozy autobusowe pani Kudelskiej.

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx6.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.