Miejska Biblioteka Publiczna zmieni się dzięki rewitalizacji

Ponad 170-letni gmach Miejskiej Biblioteki Publicznej czeka na rewitalizację - tutaj działały sąd i więzienie - teraz wypożycza się książki - a po remoncie działalność placówki ma się rozszerzyć. Nad nową wizją pracował Wydział Rozwoju Miasta, władze Tczewa - i dyrekcja ośrodka. Po przebudowie pozostaną zabytkowe mury, ale w środku wiele ma się zmienić. Poważne zmiany dotyczą także sąsiadującej z budynkiem głównym filię MBP. Wszystkie prace mają być współfinansowane unijnymi środkami dysponowanymi w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych. Działania rewitalizacyjne mają dotyczyć nie tylko Starego Miasta, ale i Zatorza, gdzie powstanie specjalna świetlica dla mieszkańców.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: brak oceny
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 1745 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewzji Tczew w YouTube
3 569 929 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • kik_gość

    16.05.2017, 12:36

    Ile pójdzie z budżetu miasta, gdzie się miasto zadłuży, na jakich warunkach miasto się zadłuży? Co będzie stanowić zabezpieczenie kredytu?

    Odpowiedz
    IP: 84.38.xx2.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.