Wabią motyle, by zwrócić uwagę na ważny problem

Nietypowe miejsce - powstało na terenie Tczewa. Chodzi o zakątek wabiący motyle. Wszystko, by zwrócić uwagę na problem chorych na mukowiscydozę. "Motyli Zakątek" powstał w sąsiedztwie "deptaku kolejowego" na Os. Suchostrzygi - w pobliży Szkoły Podstawowej nr 12. W "Motylim Zakątku" posadzone zostały rośliny zwabiające motyle , m.in. budleje Dawida. W Polsce na tę chorobę cierpi ok. 2 tys. osób. W otwarciu "Motylego zakątka" wzięły udział dzieci z SP 12 oraz przedstawiciele Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą i władze miasta.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 5
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 7400 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
7 703 580 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  misiek_gość

  08.06.2018, 23:17

  złodzieje

  i tak znajdą sie złodzieje którzy utną gałązke, żeby mieć sadzonke budleji za darmo!!!

  Odpowiedz
  IP: 185.241.xx9.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.