TTBS z wysoką pozycją w krajowym rankingu. "To dla nas rekordowy rok"

Po raz kolejny redakcja Strefy Gospodarki (dodatku do Gazety Prawnej) postanowiła przyjrzeć się działającym w naszym kraju Towarzystwom Budownictwa Społecznego. Efektem tej pracy jest ranking TBS-ów za rok 2018. Ocenie polegały różne sfery działalności Spółek, począwszy od ich kondycji finansowej i zakresu prowadzonych inwestycji, poprzez zarządzanie nieruchomościami, szeroki wachlarz usług, po politykę kadrową czy zaangażowanie w szeroko rozumianą lokalną działalność społeczną. W przedmiotowym rankingu Tczewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego zajęło wysokie III miejsce. Spółka TTBS podkreśla, że realizuje w tym roku rekordową ilość inwestycji. Tczewski TTBS zarządza obecnie około 2 tysiącami mieszkań komunalnych, dwustoma mieszkaniami TTBSowskimi i 200 wspólnotami.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
Kontakt w sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie - tutaj.
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: brak oceny
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 7720 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
7 956 987 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (8)
dodaj komentarz

 • +7

  mirek_gość

  23.07.2018, 14:38

  brawo Tczew! najwspanialsze miasto świata! Czwarty Rzym! gdzie ulice złotem brukowane, a srebrem szalety miejskie. gdzie radosna dzięcielina biega i podskakuje w pogoni za sukcesem! niechaj miasto to wiecznie trwa, a jego pomyślność nie kończy się nigdy! Tczewie, najcudowniejszy, nigdzie nie jest tak dobrze jak w Twoich pysznych progach!

  Odpowiedz
  IP: 83.21.xx9.xx3 
 • tczewiak_gość

  23.07.2018, 16:25

  Tylko pod publikę

  Jak to można tak po części kłamać,dla czego kamera jest tylko w blokach przy ulicy Armi Krajowej,może pokażcie osiedle na Staszica ulica okrętna,stoczniowców,jakie są warunki,tutaj nikogo nie obchodzi z TTBS jakie są warunki ze nie ma dróg,cieplej wody ogrzewania czy nawet studzienek ściekowych nie wspomne zima ze whole nie są drogi ośnieżone.I kolejne pytanie kiedy będzie zakaz palenia w piecach?kiedy będzie podłączenie do kotlowni czy tylko patrzcie na centrum miasta ??? zapraszamy z kamerą na Staszica.

  Odpowiedz
  IP: 185.241.xx9.xx7 
 • +2

  Tczewianin_gość

  23.07.2018, 18:39

  Budowa:)

  Ciekawe kim będą budować jak nie mają mocy przerobowych na suchostrzygach już mają opóźnienia ( podwykonawcy). Proponuję troszkę bardziej się zainteresować budynkami które istnieją bo nawet na filmie widać jak wyglada elewacja.

  Odpowiedz
  IP: 31.0.xx5.xx1 
 • +9

  Loża Szyderców_gość_gość_gość

  23.07.2018, 20:54

  .

  Jako właściciel mieszkania we wspólnocie zarządzanej przez TTBS w Tczewie, jestem w szoku... Niestety nie mam miłych doświadczeń.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx0.xx0 
 • +1

  go_gość_gość_gość

  24.07.2018, 14:07

  Irytuje mnie jak TTBS wszędzie pokazuje te nowe bloki np na ul. Bora-Komorowskiego, Rodeckiego , a przecież TO NIE SĄ ich budynki, oni tylko je sprzedawali !!! To są prywatne mieszkania !!!!!

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx6.xx1 
 • poprawka_gość

  31.07.2018, 12:25

  Roweckiego

  Cytuj
  IP: 195.191.xx1.xx3 
 • Maxx

  24.07.2018, 21:54

  Kategoria zbiorowe interesy konsumentów

  Które miejsce w ich przestrzeganiu ? Jakoś najbardziej znana obecnie oferta światłowodowa pojawia się w Tczewie na zasobach wszystkich innych niż administrowane przez TTBS. Jedna z dwóch działających w Tczewie firm też na zasobach administrowanych przez TTBS ma zastanawiającą nadreprezentację jako jedyna dostępna kablówka, jakoś nie zauważyłem żeby dla odmiany ta druga kablówka była jedyną dostępną gdzieś na zasobach SM. A może oceny w tej kategorii musi dokonać UOKiK a nie Gazeta Prawna ?

  Odpowiedz
  Uż. zarejestrowany 
 • +1

  l_gość

  01.08.2018, 20:07

  A czy za sukcesem nie kryje sie to ,ze TTBS otrzymal bardzo tanio działki pod budowe od miasta i sprzedal lokale mieszkalne jako komercyjne???ciekawe jak wypada zadłuzenie w czynszach i ich sciagalność w lokalach TTBS-owskich???

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx9.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.