Ostatnie dwa bloki powstają na tzw. "osiedlu TTBS-owskim"

Na placu budowy przy ul. Gen. Grota Roweckiego i Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego trwają roboty budowlane. Wszystko w ramach budowy dwóch ostatnich bloków na tzw. "osiedlu TTBS-owskim". Na razie na osiedlu stoi sześć budynków - w sumie będzie ich osiem - miejsca na kolejne bloki w tym miejscu już nie ma. Bloki, które powstają przy ul. Gen. Grota Roweckiego i Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego, przeznaczone były pod sprzedaż komercyjną.. Każdy z bloków będzie liczył 43 mieszkania.
© Zabrania się kopiowania, przetwarzania, bądź dalszego publikowania materiałów wideo bez podania ich autora i źródła pochodzenia!
    
Jak oceniasz ten materiał wideo?
Ocena ogólna tego wideo: 4
Subskrybuj kanał Tcz.pl
YOUTUBE 5249 SUBSKRYBCJI
Filmy Tcz.pl w YouTube
Kanał wideo Telewizji Tczew w YouTube
6 210 233 wyświetleń wszystkich filmów
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • +17

  xxx_gość_gość

  28.02.2018, 11:18

  Propaganda .....

  Propaganda sukcesu ??? Ludzie kupują te mieszkania z WŁASNE pieniądze, a pani redaktor POBŁOCKA ( zbieżność nazwisk ??? ) promuje prezesa miejskiej spółki TTBS p. Woźniaka. Brawo - INFORMACJA DNIA !!! Ktoś kupuje, ktoś sprzedaje - PRAWO RYNKU, a nie zasługa miejskiej spółki. Chyba różnica jest zrozumiała .... ???

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx3.xx7 
 • +11

  tadek_gość_gość

  28.02.2018, 12:20

  no wlasnie

  Tak ale o tym się nie mówi bo zbieżność nazwisk sama za siebie mówi ,ale p. redaktor milczy na ten temat bo wie dlaczego jest tam gdzie jest???? Co wielu ludzi zdaniem nie nadaje się na redaktora sama wymowa przed tv mówi sama za siebie to tyle w temacie.

  Cytuj
  IP: 5.172.xx4.xx4 
 • +2

  Gość_gość

  02.03.2018, 07:47

  Tematy i opinie na temat ttbs są szerokie. A opinie przeważnie negatywne. Nie liczą się z ludźmi. Zglaszalem awarie to do dziś nikt się nie pojawił. Po co im telefony. Totalne dno i olanie zwykłego czlowieka

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx7.xx3 
 • ktos_gość

  04.03.2018, 21:52

  tak to jest jak kupisz taniej. Dlatego wole dołozyc i mieć spokó

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx1.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.