Tczewski Przegląd Talentów

Młodzieżowa Rada Miasta
Tczew - Tczewski Przegląd Talentów
W tym roku dzięki pomocy "Aktywatora" Młodzieżowa Rada Miasta w Tczewie organizuje Tczewski Przegląd Talentów.

W 9 szkołach gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych odbędą się castingi na których wybrane jury wybierze najlepszą osobę/grupę z każdej kategorii (muzyka - kategoria dla wokalistów, instrumentalistów, zespołów / open- kategoria dla kabaretów,grup tanecznych, gimnastyków, recytatorów), która to zaprezentuje się 19 czerwca 2012 w Tczewskim Centrum Kultury i Sztuki na finale oraz powalczy o 500 zł na dowolną nagrodą rzeczową potwierdzoną przez Młodzieżową Radę Miasta (dana nagroda musi przysłużyć rozwojowi zwycięzcy).

Talenty łączcie się!

Już wkrótce casting!

Więcej informacji w sekretariatach Szkół oraz na http://www.facebook.com/MRMTCZEW
Regulamin dostępny na oficjalnym fanpage MRM TCZEW.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

  • erbhnngc_gość

    28.05.2012, 20:05

    super, że MRM coś robi w tym kierunku. Wiem, że w GIM3 od paru lat istnieje takie coś i cieszy się to duuużym zainteresowaniem! Brawa!

    Odpowiedz
    IP: 46.205.xx5.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.