Wrześniowe Targowisko zbliża się wielkimi krokami

(fot. Fabryka Sztuk)

odbyło się
03
09.2023
Niedziela
Wrześniowe Targowisko zbliża się wielkimi krokami
Wrześniowe Targowisko - to miejsce dla kolekcjonerów, rękodzielników i wszystkich tych, którzy chcą sprzedać niepotrzebne już, a piękne przedmioty. To również okazja do zrobienia niedrogich zakupów. Spośród tysiąca drobiazgów i cudeniek każdy znajdzie coś dla siebie. Można handlować książkami, płytami, zabawkami, ozdobami, biżuterią, starociami, wyrobami handmade, odzieżą i obuwiem.

Wydarzenie adresowane jest głównie do osób prywatnych i organizacji pozarządowych. Zgłoszenia udziału w charakterze wystawcy przyjmowane są do końca sierpnia. Nie obowiązuje opłata targowa. Wystarczy zapoznać się z regulaminem, wypełnić formularz zgłoszenia dostępny na: www.fabrykasztuk.tczew.pl i czekać na odpowiedź organizatora.

Targowisko odbędzie się 3 września w godz. 10.00-15.00 na Skwerze Doktora Schefflera, placu Hallera i pobliskich uliczkach. Obok strefy handlowej pojawią się strefy animacji, muzyki i relaksu. Organizatorem wydarzenia jest Fabryka Sztuk. Partnerzy: Zakład Usług Komunalnych i Straż Miejska.
Spotkajmy się 3 września na Starym Mieście.

KOMUNIKATY:

1. Prosimy o nieparkowanie pojazdów w miejscu odbywania się imprezy w dn. 3.09.2023 r.
2. Zmiana organizacji ruchu 3.09.2023:
? całkowite wyłączenie dwóch jezdni na pl. Hallera (vis ? vis kamienic nr 1-6 oraz 20-24)

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • Mieszkaniec _gość

  02.10.2023, 15:20

  Żenada

  Kpina, dziś mamy 02 10 2023 a tu informacja ze się odbędzie wydarzenie które już się odbyło dokładnie przed miesiącem. Więcej staranności w prowadzeniu tej strony. Brak bieżących informacji. Wszystko daleko po faktach

  Odpowiedz
  IP: 83.21.xx8.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.