Nadwiślańskie Spotkania Muzyczne. Gala opery, operetki i musicalu

(fot. mat. prasowe)

odbyło się
28
05.2023
Niedziela
Nadwiślańskie Spotkania Muzyczne. Gala opery, operetki i musicalu
W niedzielę, 28 maja opera przeniesie się na Bulwar Nadwiślański w Tczewie. Znad Wisły popłyną największe utwory operetkowo-musicalowe w wykonaniu wybitnych wokalistów i orkiestry. A to wszystko pod opieką artystyczną tczewianina, profesora Ryszarda Karczykowskiego.

Nadwiślańskie Spotkania Muzyczne, czyli gala opery, operetki i musicalu to wydarzenie popularyzujące klasyczne formy muzyczne w plenerowej, festynowej formule dostępnej dla każdego.

- Pragniemy zaproponować mieszkańcom koncert w formie atrakcyjnego widowiska, które swym poziomem artystycznym przewyższa występy artystów muzyki popularnej - informuje Tomasz Hildebrandt, dyrektor Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie.


W programie zaprezentowane zostaną szlagiery opery, operetki czy musicalu, aby oswoić odbiorców z teatrem muzycznym i w przyszłości oferować jeszcze ambitniejszy repertuar.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +1

  X_gość

  29.05.2023, 03:26

  .

  W ubiegłym roku impreza trwała 3 godziny w tym roku 2godz. W tym roku wypadła gorzej.

  Odpowiedz
  IP: 37.47.xx9.xx5 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.