Tylko do 20. czerwca zgłoszenia do Ogólnopolskiego Konkursu Piosenek Grzegorza Ciechowskiego

Paulina Przybysz była jedną z gwiazd ubiegłorocznego festiwalu (fot. tcz.pl)
Tczew - Tylko do 20. czerwca zgłoszenia do Ogólnopolskiego Konkursu Piosenek Grzegorza Ciechowskiego
Już niedługo upływa termin przyjmowania zgłoszeń do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Piosenek Grzegorza Ciechowskiego. Impreza jest częścią Festiwalu Grzegorza Ciechowskiego, odbywającego się od 2002 roku w Tczewie, rodzinnym mieście artysty. Głównym celem imprezy jest upowszechnianie twórczości Grzegorza Ciechowskiego oraz promowanie utalentowanych artystów.

W konkursie może wziąć udział każdy bez względu na wiek, płeć, czy doświadczenie muzyczne. Dopuszcza się solistów i zespoły. Jedyny warunek to nadesłanie pocztą mailową (na adres rgazeta@wp.pl) lub tradycyjną (na adres Agencja Impresaryjna "Pop&Art", ul. T. Boya-Żeleńskiego 2, 83-110 Tczew) do 20 czerwca 2012 roku karty zgłoszenia z dwoma nagranymi utworami (na audio CD lub w formatach multimedialnych), których autorem jest Grzegorz Ciechowski. Możliwe jest wykonanie zarówno utworów, do których muzykę i teksty napisał Ciechowski, jak i takich, do których artysta skomponował tylko muzykę, bądź napisał tylko tekst. Do udziału w konkursie finałowym (25 sierpnia - amfiteatr miejski) mogą być dopuszczeni również wykonawcy zarekomendowani (poleceni) przez znanych muzyków lub dziennikarzy muzycznych.

- Szczególnie cenimy sobie odważne i nieszablonowe kompozycje. Nawet jeśli Twoja muzyka daleko odbiega od twórczości Ciechowskiego, również jest mile widziana. - mówi Józef Golicki, organizator przedsięwzięcia.


W ubiegłym roku nagrody pieniężne fundowali - Grand Prix (6000zł) - nagroda Marszałka Województwa Pomorskiego, Grand Prix (6000zł) - nagroda Prezydenta Miasta Tczewa, Nagroda Specjalna Prezydenta Miasta Gdańska (3000 zł), Nagroda Specjalna Starosty Tczewskiego (1500 zł), Nagroda Specjalna Ogólnopolskiego Fanklubu "Republika marzeń" oraz Nagroda Specjalna tczewskich fanów Grzegorza Ciechowskiego.

Więcej na temat Festiwalu i Konkursu na stronie www.festiwalciechowskiego.tcz.pl oraz pod numerami telefonów (58) 531 11 45, 692 311 363.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • -7

  mm_gość

  23.05.2012, 12:45

  PILNE!!!!

  PILNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sytuacja jest tragiczna. Zapadła decyzja o likwidacji schroniska w Józefowie, 600 psów i 30 kotów ma być UŚPIONYCH! Błagam was rozpowszechniajcie te wiadomość. Może ktoś wziąłby na dom tymczasowy jakiegoś zwierzaka. Bedziemy tez zbierać karmę, pieniądze na hoteliki, by choć troche ich uratować Artur Starosz nr tel. 668249268 Ula Kurek 880822051 Błagam Cię rozsyłaj . Dla Ciebie to tylko skopiowanie tej wiadomosci ale dla tych biednych zwierzat to szansa na dalsze i lepsze zycie.

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx1.xx1 
 • Tomasz_gość

  23.05.2012, 13:04

  a oto sprostowanie ze strony schroniska

  23 2012 maja Wyjaśnienie Od kilku dni na portalu społecznościowym Facebook oraz innych forach, pojawia się informacja dotycząca zamknięcia naszego schroniska i uśpienia 600 psów. Ponieważ otrzymujemy mnóstwo maili i telefonów w tej sprawie, postanowiliśmy umieścić krótkie sprostowanie. Powyższa informacja nie jest prawdą. Co więcej, schronisko w Józefowie nie jest autorem tego tekstu. Informacja ta pojawiła się w ubiegłym roku i krążyła po FB. Nigdy nie była udostępniana ani na naszym fanpage'u, ani na oficjalnej stronie http://www czy stronie wolontariuszy. Schronisko rzeczywiście miało poważne problemy, część z nich pozostała, wiele psów nadal od dawna czeka na swoje nowe domy, ale nigdy nawet nie brano pod uwagę tak drastycznych rozwiązań, jakim jest uśpienie psiaków. Osoby podane w kontakcie nigdy nie potwierdziły prawdziwości tych informacji. Nie znamy autora tej notatki. Będziemy wdzięczni za dementowanie pojawiających się plotek ! W związku z tym prosimy również o udostępnienie tej informacji!

  Odpowiedz
  IP: 87.205.xx9.xx5 
 • Gośc_gość

  23.05.2012, 23:27

  schronisko

  Kto miał taki głupi pomysł napisać o likwidacji schroniska czytając ten komentarz to była by tragedia gdzie by się podziały wszystkie zwierzaki

  Odpowiedz
  IP: 46.205.xx2.xx4 
 • śpiewak_gość

  06.06.2012, 14:35

  karta zgloszenia

  Gdzie mozna pobrać ta karte zgłoszenia? czy mozna nagrania dostarczyc osobiście?

  Odpowiedz
  IP: 83.11.xx4.xx6 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA