10 000 złotych dla Wielkich Walichnów

(fot. gniew.pl)
Tczew - 10 000 złotych dla Wielkich Walichnów
Burmistrz Miasta i Gminy w Gniewie Maciej Czarnecki podpisał umowę w sprawie udzielenia pomocy finansowej w formie dotacji celowej Gminie Gniew w wysokości 10 000 złotych w ramach programu Aktywne Sołectwo Pomorskie, na realizację zadania "Walichnowy miejscem spotkań i integracji społeczności lokalnej".

Z ramienia Urzędu Marszałkowskiego umowę podpisał Józef Sarnowski, Członek Zarządu Województwa Pomorskiego. W spotkaniu uczestniczyła również radna Weronika Lasota-Syldatk.

W lutym Gmina Gniew złożyła wniosek aplikacyjny do programu Aktywne Sołectwo Pomorskie na realizację zadania pn. Walichnowy miejscem spotkań i integracji społeczności lokalnej. Dzięki pozyskanym środkom w sołectwie Wielkie Walichnowy stanie drewniana wiata, która służyć będzie integracji lokalnej społeczności. Wiata będzie swoistym dopełnieniem terenu rekreacyjnego we wsi, który służy organizacji przedsięwzięć i spotkań mieszkańców.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • +4

  _gość

  26.06.2020, 08:35

  Kupią wszystkim po lizaku?

  Na co to wystarczy?

  Odpowiedz
  IP: 84.38.xx5.xx9 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 
KOMENTARZ DNIA