Pisanki, baby, stroiki... Konkurs Wielkanocny w Swarożynie

W Swarożynie było wyjątkowo wiosennie i świątecznie (fot. tcz.pl)
Tczew - Pisanki, baby, stroiki... Konkurs Wielkanocny w Swarożynie
Za nami jubileuszowy, bo dziesiąty Powiatowy Konkurs Wielkanocny w Swarożynie, podczas którego oceniano świąteczne babki, palmy, stroiki i pisanki wielkanocne. Gminę Gniew reprezentowało tego dnia aż sześć drużyn.

Konkurs odbył się w Zespole Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących im. S. Staszica w Swarożynie. Wśród reprezentantów gminy Gniew znaleźli się Środowiskowy Dom Samopomocy, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. ks. H. Mrossa, Zespół Szkół im. J. Czyżewskiego w Opaleniu, Gimnazjum im. gen. J. Hallera oraz Koła Gospodyń Wiejskich z Piaseczna i Nicponi.

Wszystkie grupy przygotować musiały palmę wielkanocną, pisanki, ciasto i stroik świąteczny. Zważając jednak na ogromne urozmaicenie i wyjątkowość prac, komisja konkursowa zdecydowała nagrodzić bez wyjątku wszystkich uczestników wyróżnieniami i nagrodami rzeczowymi - sprzętem AGD i RTV.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • _gość

  06.04.2012, 00:26

  DAMASZKA GÓRĄ!!!!!

  Najładniejsze wyroby co roku mają Panie z Damaszki!!!!! Widać że kobietki mają TALENT w ręku!!! Stroiki dopieszczone,babki pyszniutkie,dekoracja prześliczna i sympatyczna obsługa!!!! Gratulacje dla takich oddanych pracowników!!!!

  Odpowiedz
  IP: 83.7.xx1.xx1 
 • _gość

  06.04.2012, 08:19

  Tak zgadzam się z poprzedniczką Panie z Damaszki świetnie się prezentują.

  Odpowiedz
  IP: 83.30.xx5.xx4 
 • -1

  A_gość

  08.04.2012, 19:25

  tradycyjny już konkurs z ZSAIO

  pozdrawiam absolwentów z 2007 roku - IV TA4 :)

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx5.xx1 
 • rolnik_gość

  12.04.2012, 18:38

  haha

  Hahaha :D Rolnik (ZSAiO) do chałupy!

  Odpowiedz
  IP: 46.134.xx4.xx3 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.