Wojewoda spotkała się ze starostami

W Gdańsku odbyło się spotkanie robocze wojewody pomorskiej ze starostami z województwa pomorskiego, mające na celu określenie planu działania na najbliższe 4 lata. Poruszone tematy to m.in. gospodarka leśna, ochrona środowiska, infrastruktura oraz piecza zastępcza.

- Chciałabym, żeby ta kadencja była prawdziwym "wielobojem". Nie wszystko da się zmienić, ale będziemy wspólnie rozmawiać o tym, co nas wzajemnie boli - podkreśliła wojewoda pomorska Beata Rutkiewicz.

W posiedzeniu wziął także udział Andrzej Schleser, Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • Lol_gość

  22.02.2024, 09:57

  Nie mam nic do wojewody bo jej nie znam. Ale spotykać się na miesiąc przed końcem kadencji i ustalać plan działania na 4 lata to są jakieś jaja.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx8.xx4 
 • ..._gość

  22.02.2024, 16:48

  To jest nowa wojewoda z nadania KO, która zrobiła wiele by nie powstała w Polsce elektrownia atomowa. Chciała zmieniać lokalizację co zniweczyłoby dotychczasowe ustalenia środowiskowe i pozwolenia

  Cytuj
  IP: 188.147.xx1.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.