Podczas Targów Pracy zachęcali do wstąpienia do służby

Targi pracy (fot. KPP Tczew)
Podczas Targów Pracy zachęcali do wstąpienia do służby

zobacz galerię zdjęć: 4
11 kwietnia odbyły się VIII Tczewskie Targi Pracy w II Liceum Ogólnokształcącym w Tczewie, a stoisko policjantów przyciągnęło ogromne zainteresowanie nie tylko potencjalnych kandydatów do służby Policji.

11 kwietnia tego roku w hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Sobieskiego w Tczewie odbyły się VIII Tczewskie Targi Pracy. Policjanci prezentowali sprzęt, którym posługują się na co dzień, a dzielnicowy szczegółowo opowiadał o różnych jednostkach broni wykorzystywanych w służbie. Największe wrażenie zrobił policjant z tczewskiej drogówki, który podczas imprezy zaprezentował się na policyjnym motocyklu, przyciągając uwagę wszystkich obecnych. Funkcjonariusze omawiali również proces rekrutacji oraz wymagania stawiane kandydatom do służby. Ich zaangażowanie i chęć dzielenia się wiedzą zrobiły pozytywne wrażenie na uczestnikach targów. W trakcie wydarzenia kilka osób zdecydowało się złożyć aplikację do służby Policji, co świadczy o sukcesie stoiska policyjnego oraz o zainteresowaniu młodych ludzi służbą w niebieskim mundurze.

Podanie do służby możesz złożyć w tczewskiej komendzie przy ulicy Kasprowicza 2 lub w każdej innej jednostce Policji w woj. pomorskim.
https://dobor.pomorska.policja.gov.pl/

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (4)
dodaj komentarz

 • Szymon Hołownia _gość

  15.04.2024, 08:49

  NIE MASZ AMBICJI WSTĄP DO POLICJI

  Odpowiedz
  IP: 37.30.xx6.xx8 
 • Ala_gość_gość

  15.04.2024, 12:52

  Ty to napewno nie masz

  Cytuj
  IP: 178.235.xx7.xx1 
 • dnodna_gość

  15.04.2024, 15:25

  Służ władzy nie obywatelom

  Gnębili Cię za dziecka ? Wyładuj swój gniew na obywatelach wstępując w szeregi policji.

  Odpowiedz
  IP: 37.30.xx6.xx1 
 • X_gość

  16.04.2024, 06:25

  W mojej ocenie nie warto isc - szkoda najlepszych zycia.

  Odpowiedz
  IP: 37.30.xx8.xx8 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.