Seria wypadków na drogach

straż (fot. nadesłane do redakcji)
Tczew - Seria wypadków na drogach
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 23. do 29. listopada zanotowano łącznie 20 zdarzeń, z czego 7 stanowią pożary, 12 - miejscowe zagrożenia oraz alarm fałszywy.

Poważniejsze zdarzenia

23. listopada, Bałdowo, droga krajowa nr 22 - prawdopodobnie nadmierna prędkość była przyczyną wypadku 2 samochodów, w wyniku którego ranne zostały 3 osoby. W działaniu brały udział 2 zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej KP PSP Tczew oraz 1 zastęp z OSP Gniszewo.

27. listopada, Tczew, ul. Wojska Polskiego - prawdopodobnie niedostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze było przyczyną wypadku 3 samochodów osobowych, w wyniku którego ranne zostały 3 osoby. W działaniu brały udział 3 zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej KP PSP Tczew.

Rudno, droga krajowa nr 1 - z przyczyn nieustalonych kierujący samochodem dostawczym uderzył w przydrożne drzewo, w wyniku tego zdarzenia została ranna jedna osoba. W działaniu brały udział 2 zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej KP PSP Tczew oraz 2 zastępy z OSP.

29. listopada, Janiszewko, gm. Pelplin - najprawdopodobniej podpalenie było przyczyną pożaru stogu słomy. W działaniu brały udział 2 zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej KP PSP Tczew, 2 zastępy z OSP Pelplin, 1 zastęp z OSP Kulice oraz 1 zastęp OSP Janiszewko.
Drukuj
Prześlij dalej