Weekend za pół ceny - są pierwsi chętni

Weekend za pół ceny
Tczew - Weekend za pół ceny - są pierwsi chętni
Weekend za pół ceny zbliża się wielkimi krokami. Tym razem z promocyjnej oferty skorzystamy na początku kwietnia.

Są już pierwsze zgłoszenia do akcji „Weekend za pół ceny. Rozsmakuj się w Metropolii”.

- Jak co roku, oferta będzie różnorodna. Tym razem w promocyjnej cenie będziemy mogli spróbować m. in. sushi, czy skorzystać z oferty gabinetu podologicznego - mówi Małgorzata Mykowska, rzeczniczka tczewskiego ratusza.


Wydarzenie odbędzie się w Tczewie już po raz czwarty - 1 i 2 kwietnia Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot.

Wydarzenie jest otwarte dla wszystkich, którzy oferują usługi gastronomiczne, hotelowe, kulturalne, sportowe, kosmetyczne, turystyczne itd. i są gotowi obniżyć ceny oferowanych produktów i usług o 50 proc. w ustalonych dniach. Obniżka może dotyczyć jedynie wybranych usług lub dań albo całej oferty (z zastrzeżeniem, że wyłączony z promocji jest alkohol i artykuły tytoniowe).

- Na zgłoszenia czekamy do 24 marca. Należy je kierować do Biura Rzecznika Prasowego Urzędu Miejskiego w Tczewie ( pl. Piłsudskiego 1, I piętro, pok. 30, tel. 58 77 59 322, mail: link@um.tczew.pl). Tam również można otrzymać regulamin akcji i druk deklaracji udziału (można je również pobrać z miejskiej strony internetowej: www.wrotatczewa.pl). - dodaje Mykowska.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (2)
dodaj komentarz

 • -2

  Kazimierz _gość

  21.03.2017, 03:27

  Czy to nie głupota

  Uważam że to jedna wielka głupota . Ludzie się żucają jak na promocje w nie jednym markecie. Nie myślą i ukazują swoją ułomność w komentarzach . Dlaczego ? A dlatego moi kochani że nie myślą, dzisiaj na jedzenie czekamy 20 minut a w taki weekend za pół ceny może to wyglądać ponad godzine na co nasi mieszkańcy myk do domu i komentarz bo tu czekałem godzine na jedzenie. Ktoś się rzuci na najtańszy obiadek i o dziwo będzie nie najedzony . Dlaczego Ludzie po zjedzeniu nie pędzą do domu by napisać pozytywny komentarz że coś im smakowało, super obsługa iwgl . Bo nie mają czasu są zadowoleni i czerpią z życia reszte dnia . Ale jak już coś komuś nie przypasi to nie może się doczekać by naj bać na jakiś bar że coś nie tak . Czy to jest normalne . Jakiej restauracji opłaca się wstawiać na próbę swoje imię b później czytać komentarze ze komuś coś nie przypasiło. Moim zdaniem lepiej wyszedł by weekend autobusów miejskich za pół ceny albo i za darmo niż takie coś . Lub chociażby kino . Może udało by się przekonać piratów by jednak wyszli do kina . trzeba próbować

  Odpowiedz
  IP: 83.25.xx4.xx6 
 • +2

  maryska_gość

  23.03.2017, 20:12

  Jak się komuś nie podoba, nikt nie zmusza, ale ja uważam że to bardzo dobry pomysł. Sama z rodziną korzystam z tego wekendu co roku. Coś co jest organizowane dla ludzi zawsze jest dobre. Nawet nie bedę pisała dlaczego, bo każdy normalny człowiek sam sobie potrafi wytłumaczyć. A mój poprzednik wychodzi na to, że jest z takiego typu ludzi co zawsze są niezadowoleni.

  Odpowiedz
  IP: 109.197.xx7.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.