Konkurs. Czekają bilety na recital Michała Bajora

Michał Bajor (fot. oficjalna strona artysty)
Tczew - Konkurs. Czekają bilety na recital Michała Bajora
Gdańska Agencja Artystyczna LEW, Stowarzyszenie Muzyczne FORZA i Centrum Kultury i Sztuki mają zapraszają na recital Michała Bajora. Koncert odbędzie się już w najbliższy piątek (1 kwietnia) o godz. 19.00 w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie przy ul. Wyszyńskiego 10. Dla naszych internautów mamy podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Podczas koncertu publiczność usłyszy piosenki Marka Grechuty i Jonasza Kofty w wyjątkowej interpretacji. Koncert będzie sentymentalnym wspomnieniem tych dwóch bardzo cenionych i uwielbianych artystów. Usłyszymy m.in.: "Ocalić od zapomnienia", "Będziesz moja panią", "Nie dokazuj", "Niepewność", "Serce", "Kwiat jednej nocy", "Pamiętajcie o ogrodach" czy "Jej portret".

Michał Bajor to artysta o własnym, charakterystycznym i niepowtarzalnym stylu, którym niezmiennie zachwyca swych wielbicieli. Każdy jego koncert jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Ma fanów na całym świecie - występował w najodleglejszych jego zakątkach. W 1994 r. zagrał w Teatrze Rozrywka rolę Che w musicalu "Evita", czym połączył swoje dwie miłości - śpiew i aktorstwo. Urodził się 13 czerwca 1957 r. Mieszkał w Opolu. Już jako dziecko uczył się tańca i gry na fortepianie. W wieku 13 lat zadebiutował w eliminacjach do opolskiego Festiwalu Piosenki Polskiej. Jako 16-latek brał udział w festiwalach piosenki: w Opolu i Sopocie, a także w debiucie telewizyjnym Agnieszki Holland - "Wieczór u Abdona". Po ukończeniu szkoły średniej, studiował w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie, bo zawsze marzył o zawodzie aktora, zagrał kilkadziesiąt ról teatralnych, filmowych i telewizyjnych. Stworzył kilkadziesiąt kreacji, m.in. w "Quo vadis", "Ucieczce z kina Wolność" czy "Alchemiku". Jest laureatem wielu nagród filmowych. Jego muzyka zaś stała się rozpoznawalna po sukcesie na Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 1984 r. Trzy lata później artysta nagrał swą pierwszą płytę pt. "Michał Bajor Live" z nieśmiertelnym utworem "Ogrzej mnie". Przez ponad 30 lat swej twórczości współpracował ze znanymi kompozytorami i tekściarzami, takimi jak: Wojciech Młynarski, Janusz Stokłosa, Jonasz Kofta czy Włodzimierz Korcz. Najnowszy dwupłytowy album Michała Bajora to już szesnasty krążek w dorobku Artysty. Znajdziemy tu aż 26 utworów Marka Grechuty i Jonasza Kofty w interpretacji Michała. Premiera płyty odbyła się jesienią 2009 roku.Bilety w cenie: 50zł i 60 zł zł nabyć można w w kasie CKiS Tczew, ul. Wyszyńskiego 10, pokój nr 4, tel. 58 531 07 07 wew. 34

Więcej informacji na: http://www.gaal.com.pl

Konkurs dla internautów

Dla naszych czytelników mamy podwójną wejściówkę na koncert. Wystarczy, że napiszesz do nas maila z dopiskiem "konkurs - Bajor" i odpowiesz na pytanie - W którym roku Michał Bajor rozpoczął karierę filmową? Maile prosimy przesyłać na adres kontakt@redakcja.tcz.pl do piątku, 1. kwietnia, do godziny 10.00. W mailu należy podać imię, nazwisko oraz numer telefonu. O wygranej zostaną Państwo powiadomieni drogą telefoniczną.

Udział w konkursie jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr. 133 poz. 883) na cele związane z konkursem.

Dziękujemy za udział w naszym konkursie. Prosimy o nienadsyłanie maili. Naszym zwycięzcą został Bartłomiej Kowalski. Prawidłowa odpowiedź brzmi - 1975 rok (uznawaliśmy również dostępną w niektórych źródłach datę 1974.). Zapraszamy do naszych kolejnych konkursów.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • -1

  Teraz??!!??!!_gość

  30.03.2011, 07:44

  Jak już mam bilety kupione, to robią konkurs!! pfff

  Odpowiedz
  IP: 87.205.xx1.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.