Nie miał uprawnień i prowadził auto bez badań technicznych

Mandat, drogówka, kontrola (fot. Pomorska Policja)
Nie miał uprawnień i prowadził auto bez badań technicznych
Mundurowi z Komisariatu Policji w Gniewie zatrzymali kierowcę forda, który swoją uwagę przykuł niesprawnym podświetleniem tablicy rejestracyjnej. To jednak był tylko wierzchołek góry lodowej. Funkcjonariusze odkryli również brak uprawnień do kierowania, nieważne badania techniczne pojazdu i brak obowiązkowego wyposażenia.

Dzisiaj kilka minut po północy, uwagę funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Gniewie przykuło niesprawne podświetlenie tablicy rejestracyjnej na fordzie, którym poruszał się 21-letni mieszkaniec Gniewu.

- To, co początkowo wydawało się niewielkim przewinieniem, szybko okazało się wierzchołkiem góry lodowej. Policjanci ustalili, że kierowca nie posiada uprawnień do prowadzenia pojazdów, a samochód nie przeszedł badań technicznych. Dodatkowo pojazd nie miał obowiązkowego wyposażenia. Policjanci skierowali wniosek do sądu, o ukaranie 21-latka, a także zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu. - mówi sierż. Katarzyna Ożóg z tczewskiej policji.


Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, ponieważ to kluczowy element dbałości o bezpieczeństwo na naszych drogach. Zasady ruchu drogowego obowiązują każdego z nas. Chrońmy życie i zdrowie wszystkich uczestników ruchu.


Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (5)
dodaj komentarz

 • Djd_gość

  18.01.2024, 14:16

  Nn

  Trzeba w BMW dolać dziś płyn do kierunków bo też jeżdżę bez przeglądu

  Odpowiedz
  IP: 31.0.xx3.xx7 
 • tak_gość_gość_gość_gość_gość_g_gość

  18.01.2024, 15:41

  te asy na w tych pelplinach gniewach i okolicznych wiochach to są niezłe giganty

  Odpowiedz
  IP: 78.88.xx5.xx6 
 • Mieszkanka Gniewa_gość

  18.01.2024, 19:45

  Wypadek

  16.01.23 miał miejsce wypadek. Na przejściu dla pieszych zginęła kobieta Z jak prędkością musiał to auto prowadzić osoba, że potrącenie było śmiertelne! Ale media milczą. Portal gniewski też!

  Odpowiedz
  IP: 93.198.xx2.xx3 
 • Gość _gość

  18.01.2024, 21:10

  Wypadek gniew

  Na pewno nie mniej niż 60 km na godzinę.

  Cytuj
  IP: 94.254.xx9.xx7 

  ja_gość

  20.01.2024, 00:00

  ja

  BO MA UKŁADY I ZNAJOMOŚCI I LEPIEJ TEGO NIE NAGŁAŚNIAĆ , POD DYWAN ZAMIEŚĆ I ZARAS SPRAWA UCICHNIE , TAK LUDZIE POWIADAJĄ

  Cytuj
  IP: 94.174.xx4.xx4 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.