Zimowa Przygoda z Robotami - niezwykły pomysł na ciekawe ferie

Rozpocznij przygodę z RoboCAMP
Tczew - Zimowa Przygoda z Robotami - niezwykły pomysł na ciekawe ferie
Ferie Młodego Konstruktora oraz Ferie Młodego Inżyniera to zajęcia w formie pięciodniowych półkolonii, podczas których dzieci w wieku od 6 do 13 lat przeżywają fascynującą przygodę z robotami. Autorski program RoboCAMP jest wyjątkowym połączeniem dobrej zabawy z nauką.

Podstawowym narzędziem, wykorzystywanym podczas zajęć, są uwielbiane przez dzieci klocki LEGO. Kursanci budują z nich różne konstrukcje w małych, 2-3 osobowych grupach, dzięki czemu jeszcze łatwiej zdobywają wiedzę oraz uczą się pracy w zespole.

RoboCAMP to świetna forma zabawy dla dzieci początkujących, jak i tych, które uczestniczyły wcześniej w tego typu zajęciach. Z myślą o rozwoju uczestników, po ukończeniu jednego kursu, automatycznie możliwe jest kontynuowanie nauki na wyższym poziomie. Dzieci dzielimy na odpowiednie grupy, biorąc pod uwagę ich stopień zaawansowania oraz wiek. Kursantom w wieku od 6 do 8 lat polecamy Ferie Młodego Konstruktora, a uczestnikom w przedziale wiekowym 8 - 13 lat dedykowany jest kurs Ferie Młodego Inżyniera.

Kursy RoboCAMP to oferta unikatowa na polskim rynku, nagradzana przez instytucje edukacyjne. Warsztaty pozwalają odkryć talenty dziecka, a także uczą kreatywności i mogą wskazywać jego dalszą drogę rozwoju.

Zimowe ferie tuż tuż! Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko w tym czasie nie tylko świetnie się bawiło, ale także poznało tajniki programowania i budowania robotów, zapisz je na zajęcia RoboCAMP.

Oferta zawiera:

- posiłki,
- materiały dydaktyczne,
- opiekę wykwalifikowanej kadry oraz świetlicę.

Jeśli chcesz zapisać dziecko na kurs lub poznać opinie rodziców uczestników, wejdź na www.robocamp.pl
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (0)

  • Uwaga! Funkcja komentowania została wyłączona przez Moderatora serwisu...

Komentarz dnia