Kwalifikacja wojskowa dla mieszkańców Pelplina

Wojsko (fot. wojsko-polskie.pl)
Tczew - Kwalifikacja wojskowa dla mieszkańców Pelplina
Burmistrz Miasta i Gminy Pelplin informuje, że zgodnie z Obwieszczeniem Wojewody Pomorskiego w sprawie przeprowadzenia kwalifikacji wojskowej w 2019 r. termin stawiennictwa mieszkańców Miasta i Gminy Pelplin został określony na dni od 25 do 27 marca 2019r.

Osoby wezwane mają obowiązek stawienia się przed Powiatową Komisję Lekarską w Tczewie, której siedziba znajduje się w pomieszczeniach Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP, ul. Jana Sobieskiego 10, w godzinach od 08:00 do 16:00.

KAŻDA Z OSÓB STAWIAJĄCYCH SIĘ DO KWALIFIKACJI WOJSKOWEJ OBOWIĄZANA JEST PRZEDSTAWIĆ:


- Upoważnionemu przez Burmistrza do realizacji czynności w ramach kwalifikacji wojskowej pracownikowi Urzędu Miasta i Gminy Pelplin dowód osobisty, w uzasadnionych przypadkach - inny dokument pozwalający na ustalenie tożsamości, a w przypadku braku możliwości stawienia się
w terminie określonym w wezwaniu - dokument potwierdzający przyczyny niestawienia się.

- Powiatowej komisji lekarskiej posiadaną dokumentację medyczną, w tym wyniki badań specjalistycznych, przeprowadzonych w okresie dwunastu miesięcy przed dniem stawienia się do kwalifikacji wojskowej (jeżeli taką posiada).

- na potrzeby ewidencji wojskowej:

- fotografię o wymiarach 3×4 cm, bez nakrycia głowy,

- dokument potwierdzający poziom wykształcenia lub pobierania nauki (świadectwo ostatniej ukończonej klasy lub zaświadczenie o pobieraniu nauki ze szkoły).

- celem zwrotu kosztów przejazdu środkami komunikacji publicznej do miejsca kwalifikacji wojskowej z miejsca zamieszkania konieczne jest zachowanie biletów potwierdzających ten fakt.

Bliższych informacji na temat kwalifikacji wojskowej można uzyskać pod nr tel. (58) 536-12-61 wew. 42 lub w Urzędu Miasta i Gminy Pelplin, Plac Grunwaldzki 4- pokój nr 5.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (1)
dodaj komentarz

 • Janek Rębajło _gość

  08.02.2019, 04:23

  Umyjta sie dobrze chłopaki.

  Pod pachami i rowy. Buty wypastujta. Ja to zara ida kupsić jaka fejna koszula i tęczowe stringi. Tera w wojsku dobrze płaco. Przy świniakach tyle nie zarobia. Zara tam benda.

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx7.xx1 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.