Wysyp wypadków na kociewskich drogach

Straż pożarna (fot. tcz.pl)
Tczew - Wysyp wypadków na kociewskich drogach
Kontynuujemy prezentację naszego cyklu "Kronika strażacka". Poniżej niektóre zdarzenia, z którymi zmagali się strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Tczewie w ubiegłym tygodniu.

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Tczewie informuje, że w dniach od 10.04.2017 roku do 16.04.2017 roku odnotowano łącznie 16 zdarzeń, w tym 3 pożary,
13 miejscowych zagrożeń.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ

Ważniejsze zdarzenia:

10.04.2017r. - Bałdowo ul. Św. Wojciecha - wypadek drogowy
Na miejscu zastano wypadek dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic: Św. Wojciecha i Spokojna. Pojazdy po wypadku dodatkowo uderzyły w przydrożne drzewa. W wyniku zderzenia poszkodowane zostały dwie osoby. Działania straży polegały na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Po dojeździe Zespołu Ratownictwa Medycznego przekazaniu im poszkodowanych. Osoby te zostały zabrane do szpitala W działaniach udział brały 2 zastępy straży pożarnej z JRG Tczew oraz ZRM i Policja.

10.04.2017r. - Tczew ul. Gdańska - wypadek drogowy
Kolejny wypadek tego dnia miał miejsce w Tczewie na ul. Gdańskiej. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastano wypadek samochodu osobowego i skutera. Poszkodowany znajdował się w karetce. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i usunięciu skutków wypadku. W działaniach brał udział 1 zastęp z JRG Tczew, ZRM i Policja.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ

11.04.2017r. - Czarlin DK 91 - wypadek drogowy
Na miejscu zastano trzy samochody osobowe po wypadku blokujące oba pasy ruchu. W wyniku zderzenia poszkodowana została jedna osoba. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i wycieków płynów eksploatacyjnych oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej, którą przekazano po dojeździe Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Podczas działań DK91 na początku była zamknięta całkowicie, a później ruch odbywał się wahadłowo. W działaniach brały trzy zastępy z JRG Tczew, 1 z OSP Gniszewo, ZRM, Policja oraz Służba Drogowa.

12.04.2017r. - Miłobądz DK 91 - trylinka na jezdni
W wyniku pozostawienia trylinki na jezdni drogi uszkodzone zostały dwa samochody. Jeden pojazd podczas próby ominięcia trylinki zjechał natomiast drugi uszkodził misę olejową. Podczas działań DK91 na początku była zamknięta całkowicie, a później ruch odbywał się wahadłowo. W działaniach brały dwa zastępy z JRG Tczew, 1 z OSP Miłobądz oraz Policja.

13.04.2017r. - Tczew ul. 30-go Stycznia - wypadek drogowy
Na miejscu zastano wypadek dwóch samochodów osobowych VW Polo i Nissan Micra. Przed przybyciem zastępów ratowniczo-gaśniczych Zespół Ratownictwa Medycznego odjechał z miejsca zdarzenia z dwiema osobami poszkodowanymi z VW Polo, kierowcy z Nissana do czasu przyjazdu kolejnej karetki udzielono wsparcia psychicznego. W wyniku wypadku w sumie ranne zostały trzy osoby. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i usunięciu rozlanych płynów oraz porozbijanych elementów samochodów. Podczas prowadzonych czynności ruch odbywał się wahadłowo. W działaniach brały dwa zastępy z JRG Tczew, ZRM i Policja.

14.04.2017r. - Zajączkowo DK 91 - wypadek drogowy
Na miejscu zastano wypadek dwóch samochodów osobowych W wyniku wypadku ranna została jedna osoba. Poszkodowanemu udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy, a po dojeździe przekazano Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Ponad to działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, usunięciu rozlanych płynów oraz porozbijanych elementów samochodów. Podczas prowadzonych czynności ruch odbywał się wahadłowo. W działaniach brały dwa zastępy z JRG Tczew, 1 z OSP Miłobądz, ZRM i Policja.

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA