Wszczął awanturę domową - okazało się, że ścigany jest trzema listami

(fot. KPP Tczew)
Tczew - Wszczął awanturę domową - okazało się, że ścigany jest trzema listami
Policjanci doprowadzili do komendy 32-latka, który był ścigany 3 listami gończymi. Mężczyzna został skazany przez sąd za popełnione przez niego przestępstwa i nie stawił się w zakładzie karnym. Zatrzymany przez funkcjonariuszy mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Wkrótce zostanie doprowadzony do aresztu śledczego.

Wczoraj po godzinie 22.00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej w Policji w Tczewie otrzymał zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie w jednym z mieszkań na terenie Pelplina. W to miejsce zostali skierowani policjanci z Komisariatu Policji w Pelplinie. Interweniujący funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna przed ich przybyciem wszczął awanturę domową i wygrażał domownikom.

- Mundurowi, sprawdzając dane agresywnego mężczyzny w policyjnym systemie, ustalili, że jest on ścigany trzema listami gończym wystawionym przez Sąd Rejonowy w Tczewie. Za popełnione przestępstwo usiłowania kradzieży z włamaniem, uchylania się od alimentów oraz za znieważenie funkcjonariusza publicznego tczewski sąd skazał mężczyznę na karę 1 roku i 8 miesięcy pozbawienia wolności. Stróże prawa ustalili, że mężczyzna od roku ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. - mówi asp. sztab. Dawid Krajewski, rzecznik tczewskiej policji.
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - SPRAWDŹ OFERTĘ


Zatrzymany przez policjantów mieszkaniec Tczewa został doprowadzony do komendy i wkrótce trafi do aresztu śledczego, gdzie odbywać będzie orzeczoną przez sąd karę pozbawienia wolności.

Policjanci przypominają, że zgodnie z kodeksem karnym kto pomaga przestępcy w uniknięciu odpowiedzialności karnej, w szczególności ukrywa sprawcę podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (6)
dodaj komentarz

 • -2

  heh _gość

  19.04.2017, 06:01

  Policjanci przypominają, że zgodnie z kodeksem karnym kto pomaga przestępcy w uniknięciu odpowiedzialności karnej, w szczególności ukrywa sprawcę podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.Naziści mieli inną karę za pomoc w ukrywaniu oni zabijali

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx6.xx2 
 • kik_gość

  19.04.2017, 10:05

  Zdurniałeś?

  Cytuj
  IP: 84.38.xx2.xx2 
 • +4

  DeNiro_gość

  19.04.2017, 07:46

  Co robi Pelplińska policja

  Skoro był od roku poszukiwany to dlaczego lokalni policjanci nie zatrzymali go szybciej!!!Tylko pozwolili mu bujać się na wolności i wpadł dopiero kiedy sam się wystawił....

  Odpowiedz
  IP: 155.133.xx5.xx8 
 • +2

  juzew_z _kozenu_gość

  19.04.2017, 10:17

  normalnie bali się.........po zdjęciu widać że to kawał byka

  Cytuj
  IP: 89.200.xx6.xx8 
 • +1

  twoj pan_gość

  19.04.2017, 09:55

  totalny debil

  Odpowiedz
  IP: 79.186.xx3.xx4 
 • +4

  zgred_gość

  19.04.2017, 15:35

  News dnia!!!

  Zatrzymano poszukiwanego 3 (trzema) "listami gończymi", który awanturował się we własnym domu. Został zatrzymany w wyniku przeprowadzonej na zgłoszenie interwencji domowej. Prawda jest taka, że zatrzymany zatrzymał się sam. Gdyby nie dymił w chałupie, te gamonie nigdy by go nie zatrzymały, nawet we własnym domu. Porażka. Trzy nakazy, gamoń dokazuje w domu, a tu sukces policji. Wpada w zasadzkę, zostaje zatrzymany. Jeja jeja. Błagam, lepiej przemilczcie takie "sukcesy". Starzy milicjanci w grobach się przewracają. Że-na-da.

  Odpowiedz
  IP: 87.205.xx5.xx7 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.