HIT Pomorza 2010 - nagrody dla przedsiębiorców z Tczewa i okolic

Wicestarosta Adam Kucharek (z lewej) wziął udział w gali wręczenia nagród (fot. mat. starostwa)
Tczew - HIT Pomorza 2010 - nagrody dla przedsiębiorców z Tczewa i okolic
]Na zamku w Krokowej odbyła się uroczystość wręczenia nagród siódmej edycji konkursu "Gospodarczo-Samorządowego HIT Pomorza 2010". Do tegorocznej edycji rekomendowano 219 podmiotów - 35 z nich nagrodzono. Wśród laureatów znaleźli się również przedsiębiorcy z Tczewa i okolic - hotel Carina, zakład masarski "Rąbała" i Bank Spółdzielczy oraz gospodarstwo rolne z Radostowa.

Celem konkursu było wyłonienie, uhonorowanie i promocja wartościowych dokonań rynkowych, ekologicznych, samorządowych i organizacyjnych urzeczywistnionych w regionie. Z grupy zgłoszeń rekomendowanych na Pomorzu (w innych regionach odbywa się to podobnie) organizatorzy kwalifikują ok. 30-40 najlepszych zgłoszeń do ostatecznej fazy konkursu, w której tematy zgłoszeń ocenia kapituła. Do tegorocznej edycji konkursu rekomendowano 219 podmiotów, 35 z nich nagrodzono. Nagrodami konkursowymi są nominacje do tytułu HIT oraz tytuły HIT. Ich symbolami są akty nominacji i akty nadania tytułów HIT oraz medale i statuetki. Laureaci otrzymują prawo do wykorzystywania tych symboli w obiegu gospodarczym oraz prawo do promocyjnego wykorzystywania zastrzeżonego znaku graficznego HIT.

Wśród nagrodzonych laureatów z naszego powiatu w poszczególnych kategoriach znaleźli się:

HIT Kryształowy 2010

kategoria Handel i Usługi

• firma Carina Adam Andryjenko w Tczewie za wykreowanie atrakcyjnej oferty usług hotelarsko-gastronomicznych i kateringowych poprzez przekształcenie i modernizację zdewastowanego budynku oraz jego całkowitą przebudowę i osiągnięcie statusu reprezentacyjnego obiektu hotelarsko-gastronomicznego

kategoria Rolnictwo i Przetwórstwo Żywności

• Zakład Masarski Stanisław Rąbała w Bielawkach za wysoką jakość i walory smakowe firmowych produktów

kategoria Edukacja, Kultura i Sport

Bank Spółdzielczy w Tczewie za oryginalną formę promowania wiedzy ekonomicznej i bankowej w środowisku uczniów poprzez konkurs "Nasza klasa na 5 i 6"

HIT Rubinowy 2010

kategoria Rolnictwo i Przetwórstwo Żywności

Gospodarstwo Rolne Elżbieta i Jan Czachorowscy w Radostowie za konsekwentne rozwijanie potencjału i modernizację rodzinnego gospodarstwa rolnego ze szczególnym uwzględnieniem wysokiego poziomu hodowli bydła mlecznego

Firmom i przedsiębiorcom z terenu powiatu tczewskiego na zamku gratulował wicestarosta tczewski, Adam Kucharek.

- Życzę wszystkim pomorskim przedsiębiorcom i samorządowcom dalszego umacniania pozycji w życiu gospodarczym i społecznym regionu, co w ostatecznym rezultacie bezspornie przełoży się na wzrost jakości życia wszystkich mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego i jego rosnący, korzystny wpływ na rozwój kraju - podkreślał.

Kapituła oceniająca laureatów przyznała, że tegoroczna edycja konkursu odznaczała się wysokim poziomem wszystkich zgłoszeń konkursowych firm i samorządów terytorialnych.
Drukuj
Prześlij dalej

Komentarze (3)
dodaj komentarz

 • +3

  ka_gość

  19.07.2010, 08:35

  Carina?

  To w Tczewie są dwie Cariny? Ta, którą ja znam jest nieco inna. Pozdrawiam ka

  Odpowiedz
  IP: 79.189.xx0.xx0 
 • +4

  ava_gość

  19.07.2010, 09:46

  firma Carina ???

  O ile mi wiadomo firma, w której znajduje się restauracja i IIotel (to nie jest pomyłka!!! przeczytajcie sobie napis na budynku) Carina nazywa się PHU HOTAR. Proszę o poprawienie tekstu!!!!

  Odpowiedz
  IP: 109.207.xx9.xx6 
 • -1

  _gość

  20.07.2010, 15:14

  to się chwali, że tczewski starosta uczestniczy w nagradzaniu swoich przedsiębiorców.tak trzymać

  Odpowiedz
  IP: 87.205.xx1.xx2 
Uwaga! Publikowane powyżej komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, które dodano po zaakceptowaniu regulaminu. Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Jeżeli którykolwiek komentarz łamie zasady, zawiadom nas o tym używając opcji "zgłoś naruszenie zasad komentowania lub zgłoś nadużycie" dostępnej pod każdym komentarzem.
 

Komentarz dnia