tczew - tcz.pl logo
user_ico
Nie jesteś zalogowany!
Zaloguj się lub zarejestruj się w serwisie
Dziś jest czwartek, 27 października 2016r, godz. 14:57
Imieniny:
Serwis dostępny także pod adresem www.tcz24.pl
Ostatnio dodane zdarzenia  •  Zgłoś teraz zdarzenie  •  Ważne informacje

"Jedz jabłka - zrób na złość Putinowi"

Data: piątek, 08.08.2014, 03:34. Komentarzy: 30

Tczew - Thunder Promotions oraz siłownia EbroGYM włączyła się do akcji "Jedz jabłka - zrób na złość Putinowi". []Idź i kup siatkę jabłek...[/] - Ty też się. przyłącz. Idź i kup siatkę jabłek. My od dziś zwiększamy zakup naturalnej witaminy C - zachęcają tczewscy bokserzy.Tczew - "Jedz jabłka - zrób na złość Putinowi"

Czy potrafimy jeszcze śpiewać pieśni patriotyczne? Chyba...

Data: czwartek, 07.08.2014, 15:41. Komentarzy: 6

Tczew - Chyba tak! Z cyklu "Tczew znaleziony w sieci". Zapraszam do śpiewania... Tczew - Czy potrafimy jeszcze śpiewać pieśni patriotyczne? Chyba...

W sierpniowe weekendy autostrada Gdańsk - Toruń za darmo

Data: Środa, 06.08.2014, 13:28. Nadesłał(a): Pierre.dzoncy. Komentarzy: 26

Tczew - W związku z ogromnymi korkami na bramkach na autostradzie A1, tworzących się przede wszystkim w czasie letnich weekendów, premier poinformował, że kierowcy na tym odcinku autostrady zostaną zwolnieni z opłat w czasie sierpniowych weekendów. Szlabany zostaną otwarte, natomiast opłatę pokryje budżet. Zniesienie opłat będzie obowiązywało do 16:00 w piątek do północy w niedzielę, a wchodzi to w życie od dzisiaj. Więcej: [link=h...Tczew - W sierpniowe weekendy autostrada Gdańsk - Toruń za darmo

Tour de Pologne 2014. Miała być tragedia, a BYŁO DOBRZE

Data: poniedziałek, 04.08.2014, 10:00. Komentarzy: 25

Tczew - Tak wszyscy pisali, narzekali, wieszali nawet psy na Prezydencie Miasta (kto go teraz przeprosi?) i co? I Tour de Pologne 2014 przejechało przez Tczew bez problemów, skandalu i tragedii! Ale jak to u niemałej części tczewian bywa trzeba było sobie ponarzekać (np. tutaj: Tczewskie remonty dróg a Tour de Pologne...Tczew - Tour de Pologne 2014. Miała być tragedia, a BYŁO DOBRZE

Dlaczego po sobie nie sprzątamy?

Data: niedziela, 03.08.2014, 12:10. Nadesłał(a): Natalia. Komentarzy: 14

Tczew - Mamy lato-czas pięknej i słonecznej pogody, więc korzystając z tego, w soboty zabieram dziecko na długie spacery po miejskich zakamarkach, placach zabaw i miejscach, którego uchodzą w naszym mieście za wypoczynkowe. Niestety-praktycznie wszędzie w oczy rzucają się efekty naszego zaściankowego podejścia, a mianowicie ja naśmiecę, a ktoś inny niech sprząta. Papierki po czipsach, sokach, butelki po piwie, puszki-praktycznie wszęd...Tczew - Dlaczego po sobie nie sprzątamy?

Wieczne hałasy na Starym Mieście... i to pod kamerami Straży Miejskiej

Data: niedziela, 03.08.2014, 16:00. Komentarzy: 97

Tczew - Monitoring, kameraMam prośbę do naszych tczewskich władz i policji: w godzinach nocnych nie można spać, ponieważ na Starym Mieście są wieczne hałasy na ulicach, szczególnie na rozwidleniu Mickiewicza Krótka, pod kamerami Straży miejskiej. W piątek jakiś idiota wyrwał rynnę i ciągnął ją po ulicy. Dziś w nocy jakaś niedopita gwiazdeczka prowadziła głośne rozmowy, wiele takich przypadków można wymienić. []Ludzie dajcie żyć...[/] P...Tczew - Wieczne hałasy na Starym Mieście... i to pod kamerami Straży Miejskiej

Była dziura jest kawał betonu!

Data: piątek, 01.08.2014, 21:50. Komentarzy: 8

Tczew - I tak już od ponad miesiąca ta "fantastyczna płyta betonowa" zakrywa dziurę po pokrywie studzienki na chodniki naprzeciwko wejścia do przedszkola Jodełka. Ja rozumiem, że naszym rodzimym menelom bardzo się ona spodobała no i byli w wielkiej potrzebie może takie hobby maja, że ją skubnęli, ale żeby przez miesiąc nie było komu tej dziury zabezpieczyć? Najlepiej pójść na skróty walnąć kawal betonu i po sprawie, tylko ...Tczew - Była dziura jest kawał betonu!

Andre śpiewał z playbacku? Czy ma taki talent?

Data: piątek, 01.08.2014, 13:38. Komentarzy: 31

Tczew - Właśnie pojawiło się w sieci kolejne ranie z koncertu Andre w tczewskim amfiteatrze. Poprzednie wideo zniknęło tak szybko jak się pojawiło, gdy tylko zaczęła się mowa o tym co poniższe. Nie wiem. Czy Andre ma taki talent i potrafi śpiewać tak równo i jednostajnie czy po prostu zapłacono mu za śpiew z playbacku (druga wersja utworu pod playback)? Jeśli to drugie to smutno mi się robi... Pamiętam, że na Tcz pojawiały si...Tczew - Andre śpiewał z playbacku? Czy ma taki talent?

Wybudują linię SKM Do Tczewa?

Data: piątek, 01.08.2014, 08:19. Nadesłał(a): pasażer. Komentarzy: 7

Tczew - SKMCzy do Tczewa z Trójmiasta będzie prowadził dodatkowy tor dla Szybkiej Kolei Miejskiej? SKM chce sprawdzić, czy rozbudowa torowiska jest ekonomicznie uzasadniona. Sprawę opisuje "Gazeta Wyborcza" na swoich trójmiejskich stronach. Czytamy tam: Jakie są szanse na powstanie linii SKM do Tczewa? Na to pytanie odpowie wstępne studium wykonalności opracowane dla spółki SKM. Znajdą się w nim trzy warianty inwestycyjne ...Tczew - Wybudują linię SKM Do Tczewa?

Uwaga na fałszywe faktury!

Data: czwartek, 31.07.2014, 10:18. Nadesłał(a): internautka. Komentarzy: 4

Tczew - Uwaga na fałszywe maile, które od kilku dni krążą w internecie. Korespondencja - rzekomo od naszego operatora - mówi o konieczności opłacenia faktury. To oszustwo i próba zainfekowania naszego komputera. Naciągacze nawet latem nie próżnują. Internet zalewa w ostatnich dniach fala fałszywych wezwań do zapłaty i faktur - m. in. od Allegro, Orange, T-Mobile. Sprawę opisuje Niebezpiecznik tutaj - [link=http://niebezpiecznik.pl/pos...Tczew - Uwaga na fałszywe faktury!

Skrzyżowanie przy ul. Armii Krajowej "otwarte nielegalnie"

Data: Środa, 30.07.2014, 07:55. Nadesłał(a): czytelnik. Komentarzy: 15

Tczew - Apeluję o to, by kierowcy nie korzystali z zamkniętego skrzyżowania, bo może dojść do tragedii. Kilka razy byłem dzisiaj świadkiem przejazdu samochodów między barierkami - ktoś je poprzestawiał. Kierowcy "zamkniętym skrzyżowaniem" jadą w kierunku Gdańska. Zdarza się, że i z Gdańska ktoś przeciśnie się i wjedzie na Armii Krajowej. Jeden "as" wjechał nawet na drogę z zerwanym asfaltem. Wczoraj w komentarzac...Tczew - Skrzyżowanie przy ul. Armii Krajowej "otwarte nielegalnie"

Biedronka codziennie zaskakuje!?

Data: wtorek, 29.07.2014, 10:47. Komentarzy: 32

Tczew - Reklamy sklepu Biedronka rzeczywiste nas zaskakują, ale jeszcze bardziej zaskakuje przemyślność niektórych placówek ot chociażby w naszym mieście. W sobotę wybrałem się na zakupy do biedronki na Suchostrzygach. Jakież było moje wielkie zdziwienie kiedy wiozłem koszyk, żaden z nich nie miał kółek. Czyżby oszczędności? Czy zwykłe lenistwo by je naprawiać? Zaintrygowany zjawiskiem postanowiłem zapytać sklepową obsługę o co w t...Tczew - Biedronka codziennie zaskakuje!?
  50515253545556575859606162636465  
strona 53 z 180
najpopularniejsze

Copyright © 2001-2016 Tczew - TCZ.PL Sp. z o.o. Internetowy Serwis Informacyjny Miasta
Kontakt: kontakt@redakcja.tcz.pl. Adres: ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew