Dziś jest poniedziałek, 5 grudnia 2016r, godz. 21:44
Imieniny:
Informator: Zmiany w podatkach 2017 r. - spotkanie informacyjne, autor "Dom Przedsiębiorcy w Tczewie" dodaj własną informację

Daria Górska Mistrzynią Polski Krasnalek w tenisie

Opublikowano: Środa, 02.09.2015, 00:00. Ilość komentarzy: 0

Tczew - Na kortach w Piotrkowie Trybunalskim w dniach 23-26 sierpnia odbyły się XII Letnie Ogólnopolskie Mistrzostwa Krasnalek w tenisie (turniej rangi Mistrzostw Polski do lat 10). Tczewianka Daria Górska w drodze do finału straciła zaledwie 3 gemy, m.in. pokonując w półfinale nr 3 Weronikę Domańską (BKT Advantage Bielsko Biała) 4/0 4/2. W finale po ładnym i zaciętym pojedynku Daria pokonała nr 2 Julię Kiwior (FKKT Kraków) 4/3 4/3 i tym samym bez straty seta zdobyła tytuł mistrzowski i złoty medal.Tczew - Daria Górska Mistrzynią Polski Krasnalek w tenisie

Bytovia II Bytów - Gryf 2009 Tczew 1:0

Opublikowano: wtorek, 01.09.2015, 09:15. Ilość komentarzy: 17

Tczew - Gryf 2009 TczewNiestety, po dwóch porażkach, nie przyszło przełamanie i po raz kolejny zeszliśmy z boiska pokonani. Mimo iż zespół gospodarzy był wzmocniony I-ligowymi graczami to mecz należał do wyrównanych. W 25 minucie w polu karnym faulowany był Malarski ale bramki z rzutu karnego nie było. Strzał Sroki świetnie wyczuł bramkarz gospodarzy. W drugiej połowie gospodarze podkręcili tempo ale i Gryfici mieli swoje okazje. Zwycięską bramkę Bytovia zdobyła po stałym fragmencie gry w 92 minucie spotkania.Tczew - Bytovia II Bytów - Gryf 2009 Tczew 1:0

Mistrzostwa Świata w Rzutach z kociewską reprezentacją

Opublikowano: wtorek, 01.09.2015, 08:00. Ilość komentarzy: 0

Tczew - Mistrzostwa w rzutach W dniach 21-23.08.2015 r w węgierekiej miejscowości Tata odbyły się Mistrzostwa Świata w Rzutach. Podczas tych mistrzostw były rozgrywane konkurencje rzutowe sprzętem nieolimpijskim. W zawodach wzięło udział ok 200 zawodników, w tym 13 osobowa reprezentacja Polski.Tczew - Mistrzostwa Świata w Rzutach z kociewską reprezentacją

Klub karate Senshi wznawia działalność po wakacyjnej przerwie

Opublikowano: wtorek, 01.09.2015, 00:00. Ilość komentarzy: 0

Tczew - Mistrzostwa Karate w TczewieWraz z początkiem roku szkolnego Sportowy klub karate Senshi wznawia zajęcia w grupach młodzieżowych, szkolnych i przedszkolnych, a także w sekcji dla dorosłych (karate , kombat) - szczegółowe informacje o zapisach dostępne są na stronie karatetczew.pl.Tczew - Klub karate Senshi wznawia działalność po wakacyjnej przerwie

Unita Biskup i spółka w półfinale Mistrzostw Świata!

Opublikowano: poniedziałek, 31.08.2015, 08:06. Ilość komentarzy: 8

Tczew - Niedziela była pierwszym dniem rywalizacji w mistrzostwach świata seniorów. Bardzo dobrze popłynęła czwórka podwójna: Mateusz Biskup (AZS AWFiS Gdańsk), Wiktor Chabel (Tryton Poznań), Dariusz Radosz (RTW LOTTO Bydgostia) i Mirosław Ziętarski (AZS UMK Energa Toruń), zajmując 2. miejsce z czasem 5.43,63. Ten wynik dał awans do półfinału.Tczew - Unita Biskup i spółka w półfinale Mistrzostw Świata!

Mewa zatopiona - kilkuset kibiców na Wiśle

Opublikowano: niedziela, 30.08.2015, 11:22. Ilość komentarzy: 20

Tczew - Wisła Tczew - Mewa GniewW pierwszym ligowym meczu Wisła zasłużenie pokonała Mewę Gniew 3:1Tczew - Mewa zatopiona - kilkuset kibiców na Wiśle

Jakub Federowicz z sukcesami w Łomży

Opublikowano: sobota, 29.08.2015, 11:36. Ilość komentarzy: 2

Tczew - Jakub Federowicz najlepszy w ogólnopolski turnieju tenisowym OTK Młodzików w Łomży. Na kortach UKS Return Łomża odbył się OTK Młodzików „JBB Nadzieja CUP”.Tczew - Jakub Federowicz z sukcesami w Łomży

XVIII Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej

Opublikowano: sobota, 29.08.2015, 00:00. Ilość komentarzy: 0

Tczew - XVIII Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej27 sierpnia szóstym turniejem zakończyło się XVIII Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej. Do zawodów przystąpiło 30 duetów - 16 OPEN, 6 pań i osiem 40+.Tczew - XVIII Grand Prix Tczewa w Siatkówce Plażowej

Wychowanek Unii Tczew na Mistrzostwach Świata we Francji

Opublikowano: piątek, 28.08.2015, 12:31. Ilość komentarzy: 3

Tczew - W najbliższą niedzielę rozpoczynają się wioślarskie Mistrzostwa Świata we francuskim Aiguebelette (30 sierpnia-6 września). Polskę reprezentuje m.in. wychowanek Unii Tczew, Mateusz Biskup, startujący w czwórce podwójnej.Tczew - Wychowanek Unii Tczew na Mistrzostwach Świata we Francji

ALPN 2015 - I liga - I kolejka rewanżowa sezon 2015

Opublikowano: piątek, 28.08.2015, 10:26. Ilość komentarzy: 2

Tczew - ALPN 2015   Wyniki I kolejki 1 ligi runda rewanżowa- ALPN 2015. Tczew - ALPN 2015 - I liga - I kolejka rewanżowa sezon 2015

Wisła Tczew wznawia rozgrywki piłkarskie

Opublikowano: piątek, 28.08.2015, 08:49. Ilość komentarzy: 12

Tczew - Wisła Tczew Już jutro Wisła Tczew wznawia rozgrywki piłkarskie. Pierwszym rywalem będzie Mewa Gniew. W ekipie Leszka Różyckiego dobre nastroje i mobilizacja przed spotkaniem. Tczew - Wisła Tczew wznawia rozgrywki piłkarskie

Złoto i srebro Darii Górskiej na Ogólnopolskim Turnieju Tenisowym w Gdańsku

Opublikowano: czwartek, 27.08.2015, 00:00. Ilość komentarzy: 1

Tczew - Na kortach Gdańskiej Akademii Tenisowej w dniach 14-18 sierpnia odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny skrzatów do lat 12 o Puchar Henryka Dondajewskiego.Tczew - Złoto i srebro Darii Górskiej na Ogólnopolskim Turnieju Tenisowym w Gdańsku