Cross Duathlon Pelplin 2021

Zawody (fot. mat. prasowe)
Tczew - Cross Duathlon Pelplin 2021

zobacz galerię zdjęć: 2
24 października odbyła się trzecia edycja Pelplińskiego Cross Duathlonu. W imprezie udział wzięło ponad 100 zawodników i zawodniczek. Start i meta zlokalizowane były na terenie leśniczówki w Bielawkach. Zawody odbywały się na trasie biegowej (dystans 2,5 kilometra) oraz na trasie rowerowej (dystans 10 kilometrów). W pierwszej kolejności uczestnicy pokonali dwukrotnie trasę biegową co łącznie daje 5 km, następnie dwukrotnie trasę rowerową (20km).

Na zakończenie uczestnicy mieli do pokonania jeszcze raz trasę biegową o długości 2,5km. Nowością w tym roku była rywalizacja dwuosobowych sztafet (biegacz + rowerzysta)
Cross Duathlon Pelplin swoim honorowym patronatem objął Burmistrz Miasta i Gminy Pelplin Mirosław Chyła.
Po fantastycznej sportowej rywalizacji na podium stanęli:

KLASYFIKACJA GENERALNA KOBIET:

1. Magdalena Matulewicz (alesport.pl)

2. Emilia Grochalska (Dziki Team Kwidzyn)

3. Monika Gniech (Zdrowy Rower Team)


KLASYFIKACJA GENERALNA MĘŻCZYZN :
1. Mateusz Koper (GK Gryf Tczew)

2. Michał Wysłouch (Tri Talent Team)
3. Oskar Krajnik (GK Gryf Tczew)


KATEGORIE WIEKOWE KOBIET I MĘŻCZYZN

KOBIETY DO 29 LAT
1. Marta Szachta (RulińskiRunningTeam)
2. Adriana Tomkowicz

KOBIETY 30 - 39 LAT
1. Marta Krzysztoforska (Kotłowski Run Team)

2. Agata Orłowska
3. Katarzyna Szostek (Kwidzyn Biega)

KOBIETY 40 LAT I WIĘCEJ

1. Ania Łęgowska (Kwidzyn Biega)

MĘŻCZYZNI DO 29 LAT:
1. Jakub Sobieraj

2. Dawid Gajkowski (GK Gryf Tczew)

3. Bartosz Szyplewski


MĘŻCZYZNI 30-39 LAT:
1. Leszek Szczepański (Rowerowy Kwidzyn Sklep Giant)
2. Kamil Ołowski
3. Damian Dobosik (alesport.pl)

MĘŻCZYZNI 40-49 LAT
1. Adam Zięba (Trispace/Trek)
2. Paweł Czajkowski (BCT Team Gdynia)
3. Michał Wiśniewski (VeloGD)

MĘŻCZYZNI 50+
1. Jacek Czabaj (Kwidzyn Biega)
2. Dominik Orzędowski (Orbit One Cycling)
3. Jacek Hillar (Kwidzyn Biega)

KLASYFIKACJA MIESZKAŃCÓW MIASTA I GMINY PELPLIN
1. Oskar Krajnik (GK Gryf Tczew
2. Dawid Gajkowski (GK Gryf Tczew)
3. Maciej Janka

KLASYFIKACJA SZTAFET
1. Kwidzyn Team - Karol Przyłuski i Bartosz Kotowicz
2. UKS Tri-Team Rumia - Łukasz Seroka i Paweł Reszke
3. Cyklo Kwidzyn - Arkadiusz Bińczak i Patryk Bińczak

SZTAFETY Z MIASTA I GMINY PELPLIN
1. BBL Pelplin - Janusz Miesiarczyk i Sylwester Szczuka
2. BBL Pelplin II - Adriana Skweres i Mariusz Skweres
3. Dream Team - Tomasz Konkel i Leszek Habas

Pelplińskie Centrum Sportu pragnie serdecznie podziękować wszystkim osobom i instytucjom zaangażowanym w organizację imprezy a w szczególność:

- KS GP "Sprint" Kulice
- Burmistrzowi Miasta i Gminy Pelplin Mirosławowi Chyle
- The North Event Krzysztof Walczak
- Lasom Państwowym, Nadleśnictwu Starogard Gd.

- Gminnej Komisji ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Pelplinie
- FAN-TOM Tomasz Korowaj za opiekę medyczną podczas zawodów

- Strażakom OSP z terenu Gminy Pelplin za zabezpieczanie trasy

- Straży Miejskiej w Pelplinie za zabezpieczanie trasy

- Wolontariuszom za pomoc w organizacji imprezy

- Rodzinnemu Burgerowi u Libisia za pyszny posiłek regeneracyjny

- Wszystkim uczestnikom za stworzenie wspaniałej sportowej atmosfery

Pełne wyniki - https://elektronicznezapisy.pl/event/6357/results.html

Sonda - odpowiedz na pytanie

Kogo chcesz na letnim koncercie w Tczewie? (część 1 z 2)

Drukuj
Prześlij dalej
 
KOMENTARZ DNIA